اخبار فناوری

TSMC هفت کارمند خود را به دلیل افشای اطلاعات محرمانه اخراج کرد

تامین کننده اصلی اپل TSMC اخیراً هفت نفر از کارکنان خود را به دلیل افشای اطلاعات مهم درباره این شرکت اخراج کرد. بزرگترین تولیدکننده تراشه جهان در بیانیه ای اعلام کرد که “ارزش های اصلی شرکت را نقض می کند”. گزارشات محلی ادعا می کنند که کارکنان اخراج شده اطلاعات مشتریان شرکت را افشا کرده اند که اپل مهمترین آنها است.

اخراج کارکنان TSMC به دلیل افشای اطلاعات

انتشار موندککام گزارش هایی در این زمینه:

شرکت تولید نیمه هادی تایوان (TSMC) ، بزرگترین پیمانکار فرعی تراشه در جهان ، چهارشنبه اعلام کرد که هفت کارمند خود را به دلیل نقض “ارزش های اصلی” این شرکت اخراج کرده است.

این سازنده تراشه دلیل خاصی برای این اخراج ها ارائه نکرد ، اما رسانه های محلی گزارش دادند که کارکنان اخراج شده اطلاعات محرمانه در مورد سفارشات مشتریان را به اشخاص ثالث منتقل می کنند.

در بیانیه ای ، TSMC اعلام کرد که همزمان کارکنان خود را اخراج کرده است و اعلام کرده است که هفته گذشته یک اطلاعیه داخلی منتشر کرد که در آن در آستانه تعطیلات آخر هفته طولانی جشنواره پاییزی ، به مدت چهار روز ، که به پایان رسید سه روز ، کل شرکت را مطلع کرد. به

TSMC در ادامه گفت که کارکنان خود را به دلیل عدم رعایت استانداردهای اشتغال و رفتار که “ارزشهای اصلی شرکت را نقض می کند” اخراج کرد.

این سازنده تراشه می گوید: “TSMC همیشه بر اساس مهمترین اصول صداقت در تجارت استوار بوده است ، بنابراین کارکنان هنگام کار در این زمینه باید به این ارزشها پایبند باشند.”

“در آینده ، TSMC به این اصول پایبند خواهد بود و همه کارکنان را ملزم به انجام همان کار می کند.

اخراج کارکنان TSMC به دلیل افشای اطلاعات

اخراج کارکنان TSMC به دلیل افشای اطلاعات

بر نیمی از فعالیتهای TSMC این تنها تولید کننده تراشه های سری A و M اپل است. این امر باعث شد تا اپل اقداماتی را برای جلوگیری از افشای اطلاعات انجام دهد. شامل ارسال نامه های تهدیدآمیز به افشاگران در ماه ژوئن افزایش یافته است. پیشتر گزارش داده بودیم که سازنده آیفون اقدامات احتیاطی بیشتر در برابر نشت اطلاعات در داخل شرکت ، که در ابتدا در صنعت نرم افزار اعمال می شد ، اما به احتمال زیاد به صنعت سخت افزار گسترش می یابد.

شرکت مستقر در کوپرتینو از TSMC منحصراً به دلیل برتری فنی قوی آن نسبت به رقبای خود در تولید تراشه با استفاده از فرایندهای کوچکتر استفاده می کند. درست یک روز پس از اینکه اینتل اعتراف کرد که از TSMC عقب است و ادعا کرد که می تواند در آینده پیشرفت کند و بتواند با این شرکت رقابت کند ، TSMC قصد خود را برای توسعه تراشه های 2 نانومتری اطلاعیه

نظر شما در مورد اخراج هفت کارمند TSMC به دلیل افشای اطلاعات محرمانه چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا