اخبار فناوری

تست سقوط آیفون ۱۵ پرو اپل را ببینید + مقایسه با آیفون ۱۴ پرو

شاید باور نکنید اما برخی برای این‌که اولین تست سقوط iPhone 15 Pro را تهیه کنند، با پرواز با استرالیا رفته‌اند. به دلیل اختلاف زمانی استرالیا با بقیه نقاط دنیا، مردم این کشور اولین افرادی هستند که با اختلاف چند ساعت، آیفون‌های جدید را دریافت می‌کنند. به هر حال با تلاش آن‌ها حالا ما می‌توانیم تست سقوط آیفون ۱۵ پرو اپل را ببینیم. آیا بدنه تیتانیومی کمکی به آن می‌کند؟

تست سقوط آیفون ۱۵ پرو اپل

تست سقوط آیفون ۱۵ پرو

تست سقوط آیفون ۱۵ پرو

بر اساس این تست سقوط، به نظر می‌رسد که لبه‌های گرد تیتانیومی جدید برای تست سقوط بهتر از طراحی آیفون 14 پرو با دوام نیستند.

در حالی که فریم تخت استیل ضدزنگ سری آیفون ۱۴ پرو بیشتر ضربه را جذب می‌کند، به نظر می‌رسد که فریم تیتانیومی با لبه‌های گرد آیفون ۱۴ پرو باعث پخش شدن ضربه به شیشه جلو و پشت شده و باعث ایجاد ترک‌های بزرگ روی آن‌ها می‌شود.

بیاید این ویدیو را با هم ببینیم:

 

با مقایسه مستقیم فریم تیتانیوم با استیل ضدزنگ باید گفت که استیل ضدزنگ آیفون ۱۴ پرو به ظاهر سریع‌تر کثیف می‌شود اما کاملا مقاومت بهتری را نسبت به آیفون ۱۵ پرو تیتانیومی ارائه می‌کند.

همانطور که در این ویدیو و تصاویر دیدید، حتی بخش دوربین آیفون ۱۵ پرو به کل شکسته و از قاب پشتی جدا می‌شود. این موضوع قبلا هرگز در آیفون‌های اپل یا حتی موبایلی از هر برند دیگر، سابقه نداشته است.

تست سقوط آیفون ۱۵ پرو - نمایشگر

تست سقوط آیفون ۱۵ پرو – نمایشگر

نمایشگر iPhone 15 Pro نیز در مقایسه با iPhone 14 Pro به کل نابود شد و در مجموع باید گفت که تا به اینجای کار و براساس این تست خیابانی، مقاومت آیفون ۱۵ پرو بهتر از آیفون ۱۴ پرو است.

نظر شما درباره عملکرد اپل در ارائه آیفون‌های جدید چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/09/22/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%DB%B1%DB%B5-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%82%D8%A7/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا