اخبار فناوری

OnePlus 9 Lite همراه با چیپست Snapdragon 865 وارد بازار می شود.

از یک OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro استاندارد برخوردار خواهیم شد.

OnePlus 9 Lite همراه با چیپست Snapdragon 865  وارد بازار می شود.

ما می دانیم که سری OnePlus 9 در سال آینده وارد بازار می شود، و ما از یک OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro استاندارد برخوردار خواهیم شد. به هر حال، یک درز خبری حاکی از آن است که این بار OnePlus سه دستگاه را در نظر گرفته است، و سومین دستگاه OnePlus 9E یا OnePlus 9 Lite خواهد بود که از سه گزینه ی دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

در حال حاضر، طبق مستندات گذشته می دانیم که هر دو گوشی وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو با چیپست اسنپدراگون 888 به بازار خواهد آمد، اما اطلاعات کمی در مورد گوشی وان پلاس لایت داریم. به هر حال، آخرین گزارش محرمانه حاکی از آن است که وان پلاس 9 لایت برای پایین تر بودن قیمت از چیپست اسنپدراگون 865 در سخت افزار داخلی خود استفاده می کند، و صادقانه بگویم بدم نمی آید شاهد چنین گوشی ای باشم.

آخرین گزارش محرمانه حاکی از پشتیبانی OnePlus 9 Lite از چیپست Snapdragon 865 در سخت افزار داخلی خود می باشد و از سه مدل دیگر ارزان تر است.

گزارش محرمانه ای که از طریق وب سایت Android Central منتشر شده است برگرفته از یک منبع داخلی می باشد. این گزارش محرمانه حاکی از آن است که این بار سه مدل گوشی وجود دارد، در حالی که دو پرچمدار از چیپست اسنپدراگون 888 جدید بهره می برند، پرچمدار آخری از یک چیپست اسنپدراگون 865 در قسمت سخت افزار داخلی خود استفاده می کند.

وان پلاس عرضه ی هر ساله ی دو پرچمدار را به یک عادت تبدیل کرده است، اما این شرکت این بار در مسیر متفاوتی گام برداشته است، بنابراین این بار شما می توانید شاهد سه مدل گوشی باشید. در نهایت قیمت وان پلاس 9 لایت حدود 600 دلار می باشد که از لحاظ قیمتی زیاد می باشد، به ویژه هنگامی که در ابتدای سال گوشی های زیادی برای رقابت با این قیمت وجود نداشته باشد.

با این وجود این فقط یک شایعه است، و نباید آن را به آسانی باور کرد. این احتمال وجود دارد که دستگاه از مواد ارزان تری مانند پلاستیک ساخته شده باشد، اما با وجود این قطعات داخلی اش مانند سامسونگ می باشد. اما صحبت در این رابطه بسیار زود است. ما می دانیم که گوشی ها حدود سه ماهه ی اول سال آینده به بازار عرضه می شوند، بنابراین با گذشت زمان ما منتظر گزارش های محرمانه ی بیشتری هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا