اخبار فناوری

گلکسی اس ۲۴ اولترا را در کنار گلکسی اس ۲۳ اولترا سامسونگ ببینید

با نزدیک‌شدن به رونمایی رسمی از Galaxy S24 Ultra تعداد گزارش‌های پیرامون آن بیشتر و جذاب‌تر می‌شود. به تازگی تصاویری از گلکسی اس ۲۴ اولترا را در کنار گلکسی اس ۲۳ اولترا سامسونگ منتشر شده که تفاوت‌های طراحی این دو پرچمدار را در بخش فریم فلزی نشان می‌دهد.

گلکسی اس ۲۴ اولترا

تصاویر و رندرهای لو رفته از سری گلکسی S24 در چند هفته گذشته، ایده بسیار خوبی در زمینه طراحی این محصولات به ما داده است. در جدیدترین تصاویر منتشر شده، ما یک گلکسی اس 24 اولترا را در کنار گلکسی اس 23 اولترا می‌بینیم که تفاوت‌های طراحی آن‌ها را در بخش فریم فلزی دور دستگاه آشکار می‌کند.

در این تصاویر دستگاه مشکی گلکسی اس ۲۳ اولترا و دستگاه تیتانیومی گلکسی اس ۲۴ اولترا است.

همانطور که این تصاویر مشخص می‌کند، طراحی کلی تقریباً مشابه خواهد بود و سامسونگ فقط چند تغییر کوچک ایجاد کرده است. خروجی اسپیکر لبه پایینی حالا یک برش پیوسته خواهد بود و دیگر خبری از چندین روزنه کنار هم نیست. همچنین برجستگی سر قلم (که در لبه پایین دیده می‌شود) کمی کمتر شده و این بخش کمی تخت‌تر است.

در لبه بالا، به جای یک سوراخ دیده می‌شود که احتمالا مربوط به میکروفون‌های دوم و سوم است. از این نما می توانید مقطع متفاوت شاسی دستگاه را نیز ببینید که در لبه‌ها کمی متفاوت است.

دکمه‌های تنظیم حجم صدا کمی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند و انحنای لبه‌های فریم دستگاه متفاوت‌تر شده است. به نظر می‌رسد که با این کار کمی ارگونومی دستگاه بهتر خواهد شد.

گفته می‌شود که گلکسی اس 24 اولترا از فلز تیتانیوم به جای آلومینیوم استفاده خواهد کرد. در این تصاویر صرفا می‌توان گفت که رنگ دستگاه به ما این ایده را می‌دهد که از تیتانیوم استفاده شده است.

منبع این گزارش همچنین به جزئیاتی مانند ظرفیت باتری و مگاپیکسل دوربین اصلی اشاره می کند که هر دو در مقایسه با Galaxy S23 Ultra بدون تغییر باقی می مانند. در واقع، بسیاری از مشخصات در سری بعدی گلکسی اس سامسونگ بدون تغییر باقی خواهند ماند، که برخی از آنها ممکن است طرفداران پروپاقرص را ناامید کند.

نظر شما چیست؟ منتظر Galaxy S24 Ultra هستید؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/12/07/%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B3-%DB%B2%DB%B4-%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B3-%DB%B2/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا