اخبار فناوری

قاب گلکسی زد فلیپ 5 طراحی پوشه‌ای شکل نمایشگر کاور این گوشی تاشو را تأیید می‌کند

سری گلکسی Z Flip امسال یکی از مهم‌ترین تغییرات طراحی و عملکردی خود را تجربه خواهد کرد. شایعات حاکی از آن است که Galaxy Z Flip 5 آینده دارای نمایشگر کاور بزرگتر با طراحی به‌شکل پوشه است. حال، تصاویر جدید فاش‌شده از قاب گلکسی زد فلیپ 5 طراحی پوشه‌ای شکل نمایشگر کاور این گوشی تاشو را تأیید می‌کند.

قاب گلکسی زد فلیپ 5

عکس فاش‌شده توسط افشاگر، UniverseIce، یک قاب شفاف برای Galaxy Z Flip 5 را نشان می‌دهد که ممکن است قاب محافظ رسمی این گوشی باشد که می‌تواند همراه با آن عرضه شود. نیازی به گفتن نیست که قاب محافظ دارای سه بریدگی است که یکی از آن‌ها فضایی را برای یک صفحه‌نمایش پوششی بزرگ با شکل پوشه‌مانند خود ایجاد می‌کند.

دو بریدگی دیگر در قاب، فضا را برای دوربین‌ها و فلاش LED باز می‌کند. Galaxy Z Flip 5 پیکربندی دوربین دوگانه را حفظ خواهد کرد، اما جزئیات سنسورهای دوربین درحال‌حاضر ناشناخته است.

قاب گلکسی زد فلیپ 5

قاب گلکسی زد فلیپ 5

یکی دیگر از شایعات اخیر ادعا می‌کند که صفحه‌نمایش کاور گلکسی زد فلیپ 5 دارای ابعاد 3.4 اینچی و وضوح 720 در 748 است که منجر به تراکم پیکسلی حدود 305 پیکسل در هر اینچ می‌شود.

صفحه‌نمایش پوششی بزرگتر به کاربران این امکان را می‌دهد که کارهای بیشتری را بدون نیاز به باز کردن گوشی انجام دهند. طبق گفته‌ی منابع، صفحه‌نمایش پوششی بدون درنظرگرفتن رنگ گوشی روی یک پس‌زمینه مشکی قرار می‌گیرد و در زمان خاموش شدن چندان قابل‌توجه نخواهد بود.

سامسونگ ممکن است گلکسی زد فلیپ 5 را با طراحی به‌روزشده زودتر از حد معمول معرفی کند. درحالی‌که برخی شایعات بر افشای طراحی و مشخصات گلکسی زد فلیپ 5 متمرکز شده‌اند، گزارش‌های دیگر مربوط به در دسترس بودن این دستگاه است. گفته می‌شود که سامسونگ تولید انبوه برخی از قطعات آن را زودتر از زمان پیش‌بینی‌شده آغاز کرده است و این شرکت ممکن است Galaxy Z Flip 5 و Z Fold 5 را در تیرماه معرفی کند. درنتیجه، گوشی‌های تاشو نسل بعدی می‌توانند در اوایل مردادماه وارد بازار شوند.

نظر شما درباره قاب گلکسی زد فلیپ 5 و طراحی پوشه‌ای شکل نمایشگر کاور این گوشی تاشو چیست؟منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/05/06/%D9%82%D8%A7%D8%A8-%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%B2%D8%AF-%D9%81%D9%84%DB%8C%D9%BE-5-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%86%D9%85/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا