اخبار فناوری

فیلم های انیمیشن دخترانه: از بدترین تا بهترین رتبه بندی

اگر شما معتقدید که انیمیشن‌ها و کارتون‌ها فقط برای بچه‌ها ساخته و تماشا می‌شوند باید بگوییم که سخت در اشتباهید! انیمیشن‌ها به هدف سرگرمی ساخته می‌شوند و محدودیت سنی خاصی برای این نوع سرگرمی وجود ندارد. لذت بردن از یک سرگرمی قوانین و آداب خاصی ندارد و بین یک فیلم که توسط بازیگران واقعی انجام می‌شود و یک انیمیشن که شخصیت‌های خیالی دارد تفاوت آنچنانی وجود ندارد.

انیمیشن‌های دخترانه معمولا با موضوع‌های کمدی، موزیکال و یا ماجراجویانه ساخته می‌شوند که مناسب برای تماشا در هر سنی هستند. در دنیای مدرن امروزی، معرفی کردن انیمیشن‌ها به دختران جوان یکی از بهترین پیشنهادها میتواند باشد چرا که علاوه بر وجود شخصیت‌های مونث اصلی، این شخصیت‌ها داستان‌ها و مشکلات شخصی خود را نیز در انیمیشن همراه میکنند. انیمیشن هایی مثل مولان و فروزن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دختران جوان می‌باشد که به آنها یاد میدهد که قدرت یک شخصیت زن چقدر قوی است!

انیمیشن موانا

انیمیشن موانا اولین فیلم دیزنی مونث محور است که داستانی درمورد عشق و عاشقی را همراه ندارد. این انیمیشن در مورد یک دختر جوان می‌باشد که سفر پر خطر خود را به منظور نجات دادن قبیله خود آغاز میکند و با یکی از شخصیت‌های محبوب به نام مائویی همراه می‌شود. این انیمیشن با موزیک خارق‌لعاده خود یکی از بهترین محصول‌های سال 2016 می‌باشد.

انیمیشن موانا یکی از بهترین شخصیت پردازی‌ها را داراست که در آن کارکتر موانا که یک شخصیت شجاع و مونث است سفری سخت و ناشناخته را به تنهایی آغاز میکند تا قبیله پر جمعیت خود را از خطری جدی نجات دهد. این انیمیشن دارای یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های اصلی زن است که یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دختران جوان است.

انیمیشن فروزن

این لیست بدون وجود کارتون فروزن نمی‌تواند لیست کاملی باشد! انیمیشن فروزن محصول میلیون دلاری کمپانی دیزنی می‌باشد که زندگی دو خواهر را نشان می‌دهد که بدون نیاز به یک پرنس سوار بر اسب سفید از پس مشکلات و چالش‌های زندگی خود برمی‌آیند! انیمیشن فروزن داستان پیوند دو خواهر را به نمایش میگذارد که فراتر از داستان عاشقی هر مردی است.

انیمیشن فروزن یک نمونه بسیار کامل از یک انیمیشن موفق است که بهترین انتخاب برای دختران جوان می‌باشد که در آن می‌توانند یک الگوی قدرتمند همجنس خود را بیابند که چگونه بدون کمک از شخص دیگری از پس مشکلات روزمره خود و موانع در روابط مختلف برمی‌آیند!

انیمیشن مولان

انیمیشن مولان اولین انیمیشن تاریخ می‌باشد که قدرت واقعی یک شخصیت اصلی زن را به خوبی به نمایش میگذارد و آن را حتی بهتر از قدرت یک مرد به نمایش میگذارد! یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که میگوید زنها وقتی به خانواده میرسد قادر به انجام هرکاری هستند و این انیمیشن دقیقا مهر تاییدی بر این جمله است!

داستان انیمیشن مولان در مورد یک دختر جوان است که به هدف مراقبت از کشور و خانواده خود، تغییر چهره و به دنیای خشن و مردانه جنگ میرود تا جای پدر خود را پر کند. این انیمیشن اولین مستند از یک انیمیشن کاملا زن محور است و ثابت میکند که زنها میتوانند بر خلاف باور های قدیمی نقش یک مرد را به خوبی در جنگ‌های خشن انجام دهند!

انیمیشن گیسو کمند

انیمیشن گیسو کمند داستان شخصیت راپونزل را بازگو می‌کند که دختر جوانی است که با توجه به شرایطش در قلعه‌ای توسط مادرخوانده شیطانی‌اش زندانی شده! راپونزل در زندگی خودش سعی میکند که خوشحال باشد و ما میبینیم با اینکه راپونزل زندانی شده است، او به زندگی روزمره خود ادامه میدهد.

شخصیت راپونزل یکی از واقعی‌ترین شخصیت‌ها به دنیای واقعی می‌باشد که نشان میدهد یک دختر جوان چگونه میتواند خود را با شرایط سازگار کند و در مواقعی که لازم است بایستد و از حق خود در برابر مشکلات دفاع کند!

انیمیشن شجاع (دلیر)

انیمیشن شجاع در مورد دختری جوان به نام مریدا می‌باشد که برای زندگی و سرنوشت خود در حال مبارزه با دنیا است. شجاعتی که از شخصیت مریدا مشاهده می‌شود بدون شک بی رقیب در هر انیمیشنی است! مریدا همیشه مانند یک رئیس برای خود رفتار میکند و ثابت می‌کند که او در سرنوشت خود نیاز به مردی برای خوشبختی خود ندارد!

این انیمیشن دارای نامی است که بازگو کننده محتوا و هدف این انیمیشن است. انیمیشن شجاع دارای پیامی مهم برای تمام دختران جوان است که به آنها می‌آموزد که آنها برای کنترل کردن سرنوشت خود نیاز به هیچ مردی ندارند و انتخاب آنها مهم‌ترین چیز برای یک ازدواج و شروع یک زندگی مشترک است.

انیمیشن آناستازیا

انیمیشن آناستازیا در مورد زندگی واقعی یک پرنسس روسیه‌ای می‌باشد که در سالهای 1900 میلادی اتفاق افتاده است. این فیلم در مورد مشکلات و حوادثی است که در دنیای واقعی رخ میدهد که هرکسی ممکن است درگیر این حوادث شود. پرنسس داستان آناستازیا با پرنسس‌های داستان های قدیمی متفاوت است و نه لباسی با شکوه دارد نه خانه‌ای پر زرق و برق! آناستازیا عاشق پرنسی نیست که او را از وضعیت فعلی‌اش نجات دهد! لو فقط و فقط به دنبال زنده ماندن در دنیای خشن است.

آناستازیا سفری به پاریس را آغاز می‌کند تا بتواند خانواده‌ای که سالها پیش از دست داده را دوباره بازگرداند. آناستازیا یک داستان زیبا در مورد یک دختر جوان مستقل است که به دنبال هویت خود میگردد. این انیمیشن یک داستان زیبا و شخصیت‌های قوی را داراست که بهترین انیمیشن برای دختران جوان است.

کلام آخر

انیمیشن‌های مناسب یکی از بهترین سرگرمی ها برای تمامی افراد با هر سنی هستند. در کنار سرگرمی شما میتواند چیزهای مختلف نیز به کودکان خود بیاموزید. این مطلب لیستی از بهترین فیلم‌ها برای دختران جوان بود که با تماشای این انیمیشن‌ها میتوانند شخصیت خود را به بهترین شکل بسازند و چیزهای جدید بیاموزند!

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/08/10/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7-%D8%A8/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا