اخبار فناوری

فروش اقساطی محصولات ام وی ام و آریزو و تیگو آذر 1401 توسط مدیران خودرو

5 روز پیش طرح فروش مدیران خودرو در آذر 1401 اعلام شد افزایش قیمت MVM X55 Pro اکنون به دلیل افزایش گزینه ها آن را دریافت کردیم طرح فروش اقساطی محصولات ام وی ام آریزو و تیگو آذر 1401 مدیران خودرو اعلام شد این طرح جدید برای اکثر محصولات این برند هم اقساطی و هم نقدی است.

فروش اقساطی محصولات ام وی ام، آریزو و تیگو تا آذر 1401

یکی از نکاتی که در این طرح مدیر فروش خودرو باید به آن توجه کنید، تحویل خودرو در شهر بم استان کرمان است. مدیران خودرو به هر دلیلی خاطرنشان می کنند خودروهای عرضه شده در این طرح باید توسط خریداران (یا مشاور حقوقی) تحویل گرفته شود و تحویل به محل سکونت خریداران ارائه نمی شود. ضمناً هزینه هر گونه انتقال به عهده خریدار می باشد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی مدیران خودرو، قیمت خودرو همانند گذشته بوده و تقریباً افزایش قیمتی نداشته است (به جز X55 Pro و با توجه به افزایش آپشن – لیست گزینه های جدید MVM X55 Pro) وجود ندارد.

دو طرح و شرایط خرید نقدی نیز وجود دارد. زمان تحویل خودرو 45 روز کاری می باشد. در طرح فروش اقساطی آذر خودرو 1401 امکان انتخاب اقساطی بین 1 تا 5 سال وجود دارد که شرایط مختلف آن در جداول زیر آمده است.

نظر شما در مورد قیمت و شرایط فروش محصولات مدیران خودرو با نشان ام وی ام چیست؟ به نظر می رسد حفظ قیمت طرح فروش قبلی و با توجه به افزایش قیمت اخیر بازار خودرو، استقبال خوبی از این طرح نخواهد شد.

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا