اخبار فناوری

Vivo Xfold 2 از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی می کند

Vivo X Fold 2 در این ماه معرفی خواهد شد. امروز متوجه شدیم که این گوشی تاشو نسبت به نسل قبل ارتقای بزرگی خواهد داشت. X 2 را تا کنید گواهینامه چین 3C با موفقیت دریافت شد. اکنون می دانیم که این دستگاه از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی می کند. نسل قبلی این گوشی (یعنی. Vivo X Fold Plus) از شارژ سریع 80 واتی پشتیبانی می کند. همانطور که مشخص است، تلفن تاشوی آینده Vivo نسبت به نسل قبلی در بخش شارژ سریع ارتقاء بزرگی خواهد داشت.

Vivo Xfold 2 حدود 280 گرم وزن دارد

تلفن تاشو بعدی Vivo از شارژرهایی با شماره مدل V12060L0A0-CN و V12060L1B0-CN پشتیبانی می کند. این شارژرها دارای توان 20 ولت 6 آمپر (120 وات) می باشند. Vivo X Fold Plus سریعترین گوشی تاشو موجود در بازار است. با این حال ویوو می خواهد با معرفی X Fold 2 جایگاه خود را در این بخش بهبود بخشد. معمولاً گوشی های هوشمند تاشو باتری خیلی بزرگی ندارند. بنابراین استفاده از شارژر با توان بالا می تواند تا حدودی مشکل شارژ کم این دستگاه ها را جبران کند.

افزایش قدرت شارژر به 120 وات به این معنی است که حرارت تولید شده توسط باتری در هنگام شارژ افزایش می یابد. گفته می شود که طراحی داخلی X-fold 2 برای دفع بهتر گرما بهبود خواهد یافت. انتظار داریم گوشی تاشو بعدی ویوو 10 درصد کمتر از نسل قبلی وزن داشته باشد. گفته می شود X Fold 2 حدود 280 گرم وزن دارد. بر اساس این گزارش GSM Arenaنسل قبلی این دستگاه از شارژ بی سیم 50 واتی و شارژ بی سیم معکوس 10 واتی پشتیبانی می کرد، متاسفانه هنوز نمی دانیم که آیا شارژ بی سیم در Xfold 2 امکان پذیر خواهد بود یا خیر.

Vivo X Fold 2 در اوایل بهار معرفی می شود + مشخصات احتمالی

با توجه به مشخصات فاش شده از Vivo X Fold 2، نظر شما در مورد این گوشی هوشمند تاشو چیست؟ آیا گوشی تاشو بعدی Vivo می‌تواند سری Galaxy Z Fold سامسونگ را به چالش بکشد؟

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا