اخبار فناوری

Samsung Galaxy S23 FE ممکن است معرفی نشود!

با عرضه نشدن Samsung Galaxy S22 FE، کاربران تقریباً فکر می کردند که این سری ممکن است ادامه پیدا نکند. با این حال، پس از چندین شایعه از چندین منبع مختلف، به نظر می رسد که Galaxy S23 FA امسال باید بیرون بیاد در جدیدترین شایعات، گفته می شود که سامسونگ گلکسی S23 FE ممکن است عرضه نشود.

امکان عرضه نشدن Galaxy S23 FE

مدت زمان قابل توجهی از عرضه جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ “Fan Edition” یا سری FE می گذرد. Samsung Galaxy S21 FE در زمستان 1400 عرضه شد و تاکنون هیچ دستگاه جدیدی در این سری معرفی نشده است.

شایعاتی در مورد Galaxy S22 FE وجود داشت. زمانی که این دستگاه عرضه نشد، گمانه زنی هایی در مورد گلکسی اس 23 FE وجود داشت که می گفتند باید در بهار یا تابستان 1402 معرفی شود. در واقع گفته می شد که این پیشنهاد Galaxy S23 FE این احتمالاً به جای گلکسی A74 انجام خواهد شد.

سامسونگ گلکسی S23 FE تا اواسط سال 1402 عرضه می شود: به جای گلکسی A74؟

با این حال، امروز یک منبع نسبتا قابل اعتماد برای کاربرانی که منتظر S23 FE هستند، خبرهای بدی دارد. با توجه به او Galaxy S23 FE «به نظر نمی رسد» در سال 2023 عرضه شود. اگر این دستگاه در سال 2023 عرضه نشود، پس از آن بسیار بعید است که عرضه شود.

با توجه به گزارش های متناقض، نمی توان گفت که آیا می توانیم منتظر نسل بعدی خانواده گلکسی FE باشیم یا خیر. هیچ تایید رسمی از سوی سامسونگ در این زمینه وجود ندارد. علاوه بر این، شایعات منتشر شده بیشتر شایعه است و هیچ مدرک محکمی برای تایید آن وجود ندارد.

همانطور که از توییت بالا می بینید، یک گمانه زنی ساده و کوتاه وجود دارد مبنی بر اینکه Galaxy S23FA ممکن است امسال عرضه نشود. تقریباً هیچ یک از منابع خبری که عرضه این دستگاه را تأیید یا تکذیب می کند، مدرکی ثابت نکرده است.

سامسونگ با نسل اول Galaxy S FE به موفقیت های بزرگی دست یافت. سپس نتوانست آن موفقیت را با Galaxy S21 FE تکرار کند. با وجود این عدم موفقیت، به نظر می رسد سامسونگ از مفهوم پرچمدار اقتصادی چندان راضی نیست و آن را تهدیدی برای سری گلکسی A خود می داند.

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید سامسونگ این سری وسوسه انگیز را ادامه نخواهد داد؟

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا