اخبار فناوری

Google Money برای برخی از کاربران Google Pay اشتباه واریز می کند – در برخی موارد تا 1000 دلار

اگر حساب Google Pay دارید، اکنون موجودی حساب خود را بررسی کنید. ممکن است گوگل به طور تصادفی به شما اعتبار رایگان داده باشد! به گفته تعدادی از کاربران، پول اشتباه گوگل برای برخی از کاربران Google Pay واریز شده است. مبلغ این پرداخت جعلی در برخی موارد می تواند به 1000 دلار برسد و گوگل می گوید اگر آن را خرج کردید، باید برای خودتان باشد!

سپرده بد Google Money برای برخی از کاربران Google Pay

کاربران Google Pay از یک تراکنش غیرمنتظره غافلگیر شدند، تراکنش گوگل برای کاربران عادی! یکی از این کاربران خوش‌شانس، روزنامه‌نگار آزاد میشال رحمان بود که ادعا می‌کند 46 دلار به حساب Google PV او واریز شده است. به گفته وی، این پرداخت با پیامی همراه بوده است که نشان می‌دهد «تجربه حواله Google Pay» بوده است.

اصطلاح Dogfooding به فرآیندی اشاره دارد که توسط آن کارمندان رسمی Google نرم‌افزار منتشر نشده را آزمایش می‌کنند. در مقابل، شرکت برای این کار به آنها پاداش می دهد. بنابراین این پرداخت فقط به کارمندان گوگل انجام می شود.

با این حال، رحمان تنها کسی نبود که در Google Pay پرداخت می‌کرد. بسیاری از کاربران Reddit ادعا می کنند که از چند دلار تا صدها دلار پرداخت شده اند. حتی یکی از کاربران ادعا می کند که مبلغ اضافی بیش از 1000 دلار در حساب خود مشاهده کرده است.

احتمالاً این یک اشکال بوده که باعث پرداخت های غیرمنتظره شده است. گوگل در پیامی به این کاربران گفت:

شما این ایمیل را دریافت کردید زیرا یک اعتبار نقدی ناخواسته به حساب Google Pay شما اعمال شد. از آن زمان مشکل حل شده است و در صورت امکان اعتباری از حساب شما کسر خواهد شد. اگر بتوانیم مبلغ اشتباهی را بازپرداخت کنیم، آن تراکنش در حساب شما علامت گذاری شده است. اگر نتوانیم اعتبار را کم کنیم، پول مال شماست. هیچ اقدام دیگری لازم نیست. برای هرگونه ناهماهنگی عذر می طلبیم.

این بدان معناست که اگر قبل از اینکه گوگل بتواند آن را جمع آوری کند، پول خرج یا انتقال دهید، پول را نگه می دارید!

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا