اخبار فناوری

گوشی تاشو گوگل با اسم رمز Comet رصد شد

اگر به یادداشته باشید گوشی تاشو گوگل پیکسل فولد چهار ماه پیش رسما معرفی شد. به نظر می‌رسد گوگل بیش از این‌ها به فرم‌فکتور تاشو اعتقاد دارد و یک نمونه جدید در راه خواهد بود. در جدیدترین گزارش‌ها می‌بینیم که گوشی تاشو گوگل با اسم رمز Comet رصد شده است.

گوشی تاشو گوگل با اسم رمز Comet

جدیدترین نسخه اپلیکیشن Google Pixel Buds بررسی و اشاره‌ای به دستگاهی با اسم‌رمز «Comet» مشاهده شده است. گمان می‌رود این دستگاه جانشین Pixel Fold یا احتمالاً یک گوشی تاشوی جدید باشد.

دلیل این باور آن است که اسم‌رمز Comet به طرح نام‌گذاری معمول گوگل برای گوشی‌های پیکسل شباهت ندارد. به عنوان مثال، Pixel Fold در ابتدا با اسم رمز «Passport» در دست توسعه بود، اما بعداً به «Felix» تغییر نام پیدا کرد، زیرا به‌روزرسانی شد تا بر روی همان تراشه Tensor G2 سری پیکسل ۷ عرضه شود.

به طور مشابه، انتظار می‌رود سری پیکسل ۹ از اسم‌رمزهای مرتبط با خزندگان مانند «کومودو» و «کایمن» استفاده کند. در حالی که سری‌های Pixel 8 دارای نژادهای سگ به عنوان اسم‌رمز هستند: «شیبا» برای پیکسل ۸ و «هاسکی» برای پیکسل ۸ پرو.

علاوه بر این، با کاوش بیشتر در کد برنامه Pixel Buds مشخص شده که Comet با Pixel Fold یکپارچه شده است و حتی به‌عنوان “Fold” یاد می‌شود. این نشان می‌دهد که Comet یک گوشی تاشو است.

گوگل، پیکسل فولد را اواسط بهار امسال عرضه کرد، بنابراین هنوز زود است که درباره جانشین آن صحبت کنیم. هنوز هم اطلاعات زیادی درباره Comet نداریم.

فکر می‌کنید این دستگاه تاشو جدید چه مشخصاتی خواهد شد؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/10/03/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B1%D9%85%D8%B2-comet-%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%B4%D8%AF/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا