اخبار فناوری

نام‌گذاری گوشی‌های تاشو ۲۰۲۳ موتورولا در بازار جهانی و قیمت آن‌ها اعلام شد

دیروز بود که گوشی‌های تاشو جدید موتورولا رونمایی شدند. این محصولات با نام‌های موتورلا Razr 40 و Razr 40 Ultra برای بازار چین ارائه می‌شوند. باید بدانید که نام‌گذاری گوشی‌های تاشو ۲۰۲۳ موتورولا در بازار جهانی و قیمت متفاوت است. مدل عادی به سادی Razr و مدل بالاتر +Razr نامیده می‌شوند. همچنین قیمت آن بازارها به شکل قابل توجهی بالاتر است.

گوشی‌های تاشو ۲۰۲۳ موتورولا

باید گفت این محصولات از نظر مشخصات همان‌هایی هستند که در چین معرفی شده بودند. با این حال نام و قیمت آن‌ها متفاوت است. اینجا با هم به مرور و مقایسه قیمت‌ها می‌پردازیم

قیمت مدل پایه موتورلا Razr (یا Razr 40 در چین)

در چین معادل ۵۶۲ دلار

در اروپا معادل ۸۵۷ دلار (۷۹۹ یورو)

در امریکا فعلا موجود نیست

قیمت مدل پایه موتورلا +Razr (یا Razr 40 Ultra در چین)

در چین معادل ۸۰۱ دلار

در اروپا معادل ۱۲۸۶ دلار (۱۱۹۹ یورو)

در امریکا ۹۹۹ دلار (عرضه توسط اپراتورها)

آنطور که پیداست، لنوو به گوشی‌های تاشو کوچک معتقدتر بوده و با برند موتورولا ۲ دستگاه در این دسته رونمایی کرده است. این برند تا کنون به گوشی‌های تاشو بزرگ علاقه‌ای نشان نداده و فکر می‌کند که باید روی همین فرم‌فکتور متمرکز باشد.

با موتورولا ریزر ۴۰ اولترا یا همان ریزر پلاس بازار جهانی، آن‌ها بزرگترین و خاص‌ترین نمایشگر بیرونی در یک گوشی تاشو را ارائه کرده‌اند. این انتخاب از نظر بصری می‌تواند کاملا آن را خاص کند. همچنین استفاده از تراشه اسنپدراگون سری ۸ (اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱) می‌تواند با آن را به یک محصول پرچمدار نزدیک‌تر کند.

نظر شما چیست؟ این دو دستگاه با قیمت‌های عنوان شده ارزش خرید دارند؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/06/02/%D9%86%D8%A7%D9%85%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%88/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا