اخبار فناوری

مزایای داشتن وب سایت نسبت به اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی

در چشم انداز همیشه در حال تکامل اتصال آنلاین، رسانه های اجتماعی همراه قابل اعتماد ما بوده‌اند. از روزهای اولیه MySpace  تا تسلط فیس بوک، توییتر و اینستاگرام، ما در دنیای مجازی از طریق این پلتفرم ها با همدیگر تعال کرده ایم. اما اگر گوهری پنهان در انتظار کشف شدن باشد چه؟ بیایید عمیقاً در قلمرو ناشناخته شیرجه بزنیم و مزایای سایت نسبت به رسانه های اجتماعی را بررسی کنیم.

درست است که داشتن یک وب سایت نسبت به شبکه‌های اجتماعی کمی هزینه‌بر است اما پس از طراحی سایت شما می‌توانید به صورت کامل و متناسب با کسب و کار خود شخصی‌سازی‌های مد نظر خود را انجام دهید زیرا وب سایت متعلق به شماست و قوانین و مقررات شما بر سایت حکمرانی می‌کند.

 

با انجام برخی فعالیت‌های بازاریابی مانند سئو و تبلیغات فروش خود را چندین و چند برابر کنید و حتی برای وب سایت‌های شرکتی و شخصی هم طراحی وب سایت اختصاصی امروزه به عنوان یک اعتبار در نظر گرفته می‌شود.

قبل از نوشتن مزایای یک سایت نسبت به شبکه‌های اجتماعی  اگر به دنبال شرکتی هستید که در یزد فعالیت دارد می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی طراحی سایت در یزد نمونه کارهای گروه تاچ را مشاهده کنید.

 

لمس شخصی

 

 

 

رسانه های اجتماعی ممکن است ما را در سطح جهانی به هم متصل کنند، اما اغلب به نظر می رسد که در حال فریاد زدن در خلاء هستند. از سوی دیگر، سایت فضایی صمیمی ایجاد می کند که در آن شما فقط به یک پروفایل متصل نیستید، بلکه فردی با صدای منحصر به فرد هستید. در اینجا، شما در سر و صدای هزاران توییت غرق نمی شوید یا زیر بهمنی از پست های فیس بوک مدفون نمی شوید. این گوشه ای دنج از اینترنت است که در آن افکار شما اهمیت دارد و مکالمات شخصی‌تر است.

 

تحویل محتوای سفارشی

 

آیا تا به حال در اکسپلورر رسانه های اجتماعی خود پیمایش کرده اید و احساس کرده اید که در اطلاعات نامربوط غرق شده اید؟ سایت درک می کند که وقت شما ارزشمند است! با پیمایش بی فکر خداحافظی کنید و به یک تجربه انتخاب شده سلام کنید. یک سایت محتوایی را ارائه می دهد که مستقیماً با علایق شما صحبت می کند.

 

خداحافظ با ترول‌ها

رسانه های اجتماعی می توانند بستری برای رشد ترول ها و منفی بافی باشند. مانند حرکت در یک میدان مین است که در آن هر پست می تواند یک انفجار بالقوه نفرت باشد. در سایت، یک حس اجتماعی وجود دارد که شما را در برابر منفی ها محافظت می کند. این فقط در مورد جمع آوری فالوور نیست. این در مورد ارتباط با افراد همفکر است که دیدگاه شما را قدردانی می کنند و به آنها احترام می گذارند.

 

واقعی نگه داشتن – اتصالات واقعی

 

آیا تا به حال صحت ارتباطات در رسانه های اجتماعی را زیر سوال برده اید؟ این سایت به ایجاد ارتباطات واقعی افتخار می کند. دیگر جای تعجب نیست که آیا تعداد دوستان شما فقط یک عدد است یا اینکه این لایک ها توسط ربات ها تقویت شده است. در اینجا، تعاملات واقعی است، دوستی ها معتبر است، و حمایت واقعی است.

 

آزادی زیبایی شناختی

 

پلتفرم های رسانه های اجتماعی اغلب محدودیت هایی را برای خلاقیت اعمال می کنند. نمایه شما شبیه دیگران است و بیان فردیت شما به یک چالش تبدیل می شود. این سایت به شما بوم نقاشی شاهکار دیجیتالی خود را می دهد. از طرح‌بندی‌های قابل تنظیم گرفته تا تم‌های منحصر به فرد، نمایه شما بسط شخصیت شماست. این فقط یک صفحه شخصی سازی شده برای شما نیست بلکه نمایی از تفکر شماست.

قدرت گمنامی

رسانه های اجتماعی از شما می خواهند که زندگی خود را به نمایش بگذارید. در سایت، شما قدرت ناشناس ماندن را دارید. بدون ترس از قضاوت خود را بیان کنید. این فضایی است که می توانید بدون چشمان کنجکاو حلقه اجتماعی خود، خودتان باشید. اجازه دهید افکارتان بدون قید و بند انتظارات اجتماعی آزادانه جریان یابد.

نتیجه

در حوزه اتصال دیجیتال، سایت به عنوان یک ققنوس ظاهر می شود و دیدگاه تازه ای در مورد تعامل اجتماعی ارائه می دهد. مزایای سایت نسبت به رسانه های اجتماعی فقط تئوری نیست. آنها ستون هایی هستند که یک جامعه آنلاین جدید بر روی آنها ساخته شده است. وقت آن است که از حباب رسانه های اجتماعی خارج شوید و فضای معتبر، شخصی و بدون ترول را که سایت فراهم می کند، تجربه کنید.

نظر شما در مورد وب سایت و شبکه‌های اجتماعی چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/12/09/%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا