اخبار فناوری

قیمت این قاب تیتانیومی آیفون ۱۵ پرو از خودش گران‌تر است!

قطعا نمی‌توان گفت که پرفروش‌ترین مدل موبایل دنیا همزمان “خاص‌ترین” آن‌ها هم هست. در نتیجه اگر بخواهید خاص باشید باید به نسخه‌های خاص یا لوازم جانبی متفاوت فکر کنید، جایی که اوضاع کمی عجیب می‌شود. مثلا قیمت این قاب تیتانیومی آیفون ۱۵ پرو از خودش گران‌تر است!

قاب تیتانیومی آیفون ۱۵ پرو

خود آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس با قیمت‌های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ دلاری به عنوان موبایل‌های ساده (غیرتاشو) گران‌قیمت بازار شناخته می‌شوند. با این حال خیلی از خریداران آن حتی لحظه‌ای به هزینه پرداختی فکر نمی‌کنند و می‌خواهند هر چه بیشتر خاص باشند.

برای چنین خریدارانی، یک برند لاکچری سنگاپوری به نام GRAY قاب‌های خاص سری Alter Ego را برای iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max معرفی کرده است که حتی از خود گوشی گران‌تر هستند!

این قاب‌ها با فلز تیتانیوم درجه یک هوافضا ساخته شده‌اند و در رنگ‌های تیتانیوم طبیعی، تیتانیوم مخفی و تیتانیوم طلایی موجود خواهند بود. قیمت این قاب‌ها عبارتنداز:

  1. ۱- قیمت قاب تیتانیوم طبیعی آیفون ۱۵ پرو برابر ۱۰۹۹ دلار
  2. ۲- قیمت قاب تیتانیوم مخفی آیفون ۱۵ پرو ۱۳۹۹ دلار – فقط ۲۵۰ عدد از آن ساخته خواهد شد.
  3. ۳- قیمت قاب تیتانیوم طلایی آیفون ۱۵ پرو ۱۶۹۹ دلار – فقط ۱۵۰ عدد از آن ساخته خواهد شد.

همین قیمت‌ها برای آیفون ۱۵ پرو مکس به قرار زیر است:

  1. ۱- قیمت قاب تیتانیوم طبیعی آیفون ۱۵ پرو مکس برابر ۱۲۹۹ دلار
  2. ۲- قیمت قاب تیتانیوم مخفی آیفون ۱۵ پرو ۱۵۹۹ دلار – فقط ۲۵۰ عدد از آن ساخته خواهد شد.
  3. ۳- قیمت قاب تیتانیوم طلایی آیفون ۱۵ پرو ۱۸۹۹ دلار – فقط ۱۵۰ عدد از آن ساخته خواهد شد.

قیمت این قاب‌ها در پیش فروش کمی کمتر خواهد بود. همچنین تحویل آن‌ها از اوایل سال آتی میلادی انجام می‌شود.

هر چند که این قاب‌ها زیبا هستند و از جنس تیتانیوم ساخته می‌شوند اما آیا هزینه کردن برای یک قاب که قیمتش از خود گوشی گران‌تر است، به نظر شما تصمیم صحیحی است؟ حتی برای خاص بودن باید چنین سفارشی داد؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/10/14/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%82%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%DB%B1%DB%B5-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE/

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا