اخبار فناوری

در هفته گذشته، پایگاه خبری ویدئویی تماشا آنلاین چه اخباری را منتشر کرد؟

در طی هفته گذشته، پایگاه خبری ویدئویی تماشا آنلاین با انتشار اخبار مهم، سعی کرد مخاطبان خود را  با آخرین رویدادهای ایران و جهان به‌روز نگه دارد. این پایگاه خبری از روشی نوین برای ارائه اطلاعات به صورت ویدئویی استفاده کرد تا فرآیند آگاهی از اخبار را برای مخاطبانش ساده‌تر و جذاب‌تر سازد. با انتقال اطلاعات به صورت تصویری، باعث شده تا اخبار به‌روزتر و با حس جذاب‌تری به مخاطبان منتقل شود. در ادامه، به تعدادی از اخبار مهمی که در طول هفته گذشته منتشر شدند، می‌پردازیم.

  1. 1- تقلید صدا و رفتار ترامپ توسط یک جوان آمریکایی : جوان آمریکایی در اجرای یک برنامه موفق شد جوری رفتار وحرف های دونالد ترامپ رییس جمهور سابق آمریکا را تقلید کند که باعث خنده مردم شد.
  2. 2- اخراج دیوید بکام از منچستر به روایت کارلوس کی‌روش: مستند ۴قسمتی دیوید بکام محصول نتفلیکس در دو فرمت زیرنویس و دوبله اختصاصی در فیلیمو منتشر و پربازدید شده است.
  3. 3- یک ایرانی با عرق‌گیر و پیژامه در موزه لوور: ویدیویی از یک ایرانی منتشر شده که با عرق گیر و پیژامه در قسمت ایران موزه لوور پاریس حضور یافته و در مقابل یک سر ستون، از ایرانی بودن این اثر می‌گوید؛ ویدیویی که برخی به آن خندیده‌اند و برخی آن را اقدامی زشت و خودنمایی برای دیده شدن به هر قیمتی خوانده‌اند. یکی از کاربران تورلیدر درباره این ویدئو نوشته است: «چندسال روسیه تورلیدر بودم. همه مدل گردشگری دیدم حتی بین چینی‌ها که راحتن، همچین رفتاری ندیدم.
  4. 4- آروزی جواد عزتی درسال1393، بازگشت از مرگ و گرفتن انتقام: طرفداران سریال زخم کاری پس از پخش قسمت آخر این سریال ویدیویی با ترکیب سریال تلویزیونی دردسرهای عظیم که آن هم با نقش آفرینی جواد عزتی بود و سریال زخم کاری بسازند و شوخی جالبی با نویسنده کنند.
  5. 5- حفاری موشی، حرفه ممنوعه هندکارگران محبوس در تونل را نجات داد : حفاری موشی؛ حرفه ممنوعه هند کارگران محبوس در تونل را نجات داد. اتمام دالان حفر شده از سوی معدنچیان باعث شد تا امدادگران با یک برانکارد کارگران محبوس را پس از 17 روز  از تونل بیرون بکشند.
  6. 6- تعقیب ناوشکن امریکایی توسط ماهیگیر ایرانی : او به فارسی با بیسیم قایق به ناوشکن می‌گوید باید پرچم ایران را در بالاترین ارتفاع ناوشکن نصب کند که بلافاصله نیروی دریایی سپاه به درستی وارد عمل می‌شود ماهی گیر را توجیه می‌کند که سعی در تماس با ناوشکن نگیرد و درجا هلی کوپتر برای مدیریت صحنه اعزام می‌شود.

در هفته گذشته، پایگاه خبری ویدئویی تماشا آنلاین با انتشار اخبار مهم، تمرکز خود را بر حفظ اطلاعات مخاطبان درباره آخرین رویدادهای ایران و جهان قرار داد. این پایگاه خبری با استفاده از یک روش نوین در انتقال اطلاعات و ارائه خبرها به صورت ویدئویی، در تلاش بود تا فرآیند آگاهی از اخبار را برای مخاطبان راحت‌تر و جذاب‌تر کند. همچنین، با بهره‌گیری از قدرت بصری و تأثیرگذاری ویدئوها، تماشا آنلاین خبرها را به شیوه‌ای متفاوت و جذاب به مخاطبان ارائه می‌دهد. این پایگاه خبری، با توجه به بازخوردهای مثبتی که دریافت کرده است، بر اهمیت ارائه محتوای جذاب و قابل اعتماد در دنیای اطلاعات تأکید می‌کند. به این ترتیب، تماشا آنلاین در تلاش است تا مخاطبان را به شیوه‌ای متفاوت و جذاب به‌روز نگه‌دارد.

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/12/13/%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%A7/

Updated: 2024-02-17 09:56:48

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا