اخبار فناوری

YouTube کیفیت Premium 1080P را برای کاربران ممتاز و ممتاز ارائه می دهد

برندهای فناوری به دنبال درآمد بیشتر از بخش اشتراک ماهانه هستند. یوتیوب یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای تماشای ویدیوهای آنلاین است که درآمد آن از طریق تبلیغات تامین می‌شود. با این حال به نظر می رسد او به درآمد حاصل از خدمات فروش اشتراک نیز فکر می کند. در این رابطه یوتیوب کیفیت عالی 1080P کیفیت برتر و درجه یک را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کیفیت برتر 1080P YouTube

به نظر می رسد یوتیوب در حال آزمایش یک گزینه جدید برای کاربرانی است که از طریق برنامه تلفن همراه به آن دسترسی دارند. طبق یک گزارش جدید، گزینه جدیدی برای کیفیت پخش وجود خواهد داشت. این گزینه “1080p Premium” نام دارد و دارای “Advanced Bitrate” است. این گزینه جدید برای کاربران YouTube Premium در دسترس خواهد بود و در کنار گزینه 1080p “عادی” ارائه می شود که به میزان قابل توجهی فشرده شده است.

یوتیوب

یوتیوب

ما انتظار داریم که گزینه جدید 1080p با نرخ بیت بالا می تواند تمایل کاربران را برای تماشای ویدیوها با وضوح بالاتر برآورده کند. در واقع، ویدیوهای با کیفیت 1080p می توانند حتی بهتر از ویدیوهای با وضوح 1440p یا 2160p (همانند 4K) باشند. به خصوص که اکثر تلفن های همراه موجود در بازار وضوح 1080P یکسانی دارند.

همچنین حدس می زنیم که گزینه ویدیوی «1080p Premium» همچنین می تواند ویدیوهای 60 و 120 فریم بر ثانیه را پشت دیوار اشتراک پولی YouTube Premium قرار دهد.

نطر شما چی هست؟ برای داشتن این گزینه به خرید اشتراک YouTube فکر می کنید؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا