اخبار فناوری

Huawei P60 با فناوری عکاسی XMAGE 2.0 + نمونه تصویر لنز پریسکوپی در شب معرفی می شود

هواوی قرار است در اواخر این ماه نسل دوم فناوری تصویربرداری XMAGE 2.0 خود را با سری مورد انتظار P60 معرفی کند. XMAGE برای اولین بار با سری Mate 50 معرفی شد، راه حل تصویربرداری اختصاصی هواوی برای دستگاه های پرچمدار آنها است. فناوری XMAGE بر چهار پایه تصویربرداری استوار است: سیستم نوری، ساختار مکانیکی، فناوری تصویربرداری و پردازش تصویر. همچنین صبح امروز مدیرعامل هواوی نمونه عکسی را که با لنز پریسکوپ دوربین P60 Pro در شب گرفته شده را به اشتراک گذاشت.

فناوری عکاسی Huawei P60 XMAGE 2.0

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، سری هواوی P60 با XMAGE 2.0 قابلیت های تصویربرداری جدیدی خواهد داشت. اگرچه هنوز اطلاعاتی در مورد بهبود کیفیت XMAGE 2.0 وجود ندارد، کاربران قطعاً می توانند انتظار قابلیت های جدید عکاسی را داشته باشند.

یکی از ویژگی های کلیدی XMAGE لنز با دیافراگم متغیر دوربین است که برای اولین بار با سری میت 50 معرفی شد.این دوربین از فناوری دیافراگم متغیر XMAGE استفاده می کند که می تواند به دیافراگم قابل تنظیم ده استاپ در سطح فیزیکی برسد و آن را تبدیل به یک دیافراگم متغیر کند. پیشرفت تکنولوژیکی در سیستم های سه دوربینه علاوه بر این، XMAGE بهبود رنگ های جدید مناسب برای سناریوهای مختلف عکسبرداری را به ارمغان می آورد.

در همین راستا، یو چندگونگ، مدیرعامل دستگاه های هوشمند هواوی صبح امروز پیام جدیدی را در شبکه اجتماعی چین منتشر کرد. Weibo به اشتراک گذاشت که با استفاده از Huawei P60 Pro گرفته شده است.

جالب اینجاست که مدیر عامل هواوی این پست را با استفاده از مدل Huawei P60 Pro به اشتراک گذاشته است. این نشان می دهد که سری P60 می تواند در اواخر این ماه به طور رسمی معرفی شود.

اگرچه او تاریخ دقیقی را تایید نکرده است، اما گزارش های قبلی حاکی از آن است که این شرکت ممکن است این پرچمدار را در 23 مارس رونمایی کند.

با نگاهی به تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط مدیر عامل، سه ویژگی وجود دارد که بیش از همه خودنمایی می کند.

تکنولوژی عکاسی XMAGE 2.0 Huawei P60 و نمونه عکس این گوشی

تکنولوژی عکاسی XMAGE 2.0 Huawei P60 و نمونه عکس این گوشی

اولی قابلیت زوم و دومی جزئیاتی است که پس از زوم روی سوژه حفظ می شود. سوم، قابلیت عکاسی در شب سنسور، دوربین قادر به تشخیص و ارائه سوژه روشن تری در شب نسبت به نسل قبلی است.

همچنین، ماه نیازی به حداکثر بزرگنمایی ندارد زیرا در کنار یک سوژه نمایش داده می شود. این تنها با تغییر جدید در الگوریتم دوربین امکان پذیر است.

گزارش ها نشان می دهد که هواوی از طیف رنگی RYYB برای دوربین پریسکوپ هواوی P60 استفاده می کند. این سیستم رنگی به سنسور اجازه می دهد تا نور بیشتری را در مقایسه با طیف رنگی RGB بپذیرد.

نظر شما در مورد فناوری عکاسی XMAGE 2.0 Huawei P60 و نمونه عکس این گوشی چیست؟

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا