اخبار فناوری

Honor می گوید گوشی های تاشو جایگزین گوشی های معمولی نمی شوند

گوشی های تاشو محصولات جالبی هستند، اما چند؟ آنقدر که تلفن همراه خود را ساده و مستقیم به آنها واگذار کنیم؟ پاسخ به این سوال زیاد سخت نیست، حداقل با توجه به محدودیت های فیزیکی طراحی فعلی این محصولات باید بگویم خیر. گوشی موبایل با همه جذابیت ها و کاربردهای خاصش باید سبک باشد و به راحتی در جیب جا شود. اگرچه آنر خود محصولات تاشو دارد، گوشی های تاشو آنر جایگزینی برای گوشی های معمولی نیستند.

گوشی های تاشو در صنعت موبایل کجا هستند؟

جدیدترین گوشی تاشو آنر در جریان کنگره جهانی موبایل 2023 برای بازار جهانی رونمایی شد. Honor Magic Vs یک محصول تاشو جذاب است، اما این برند معتقد است که دسته گوشی های تاشو جایگزین گوشی های ساده نمی شود.

این ادعا تا حد زیادی نمی تواند اشتباه باشد. در واقع، با حرکت آینده به سمت هدست های واقعیت مختلط، شاید کل عامل شکل موبایل به یک هدست در چشم انداز فناوری جهانی تبدیل شود. در واقع، هزینه تحقیق و توسعه زمانی به سمت نوآوری معنادارتر می رود که تجربه کسب و تعامل با اطلاعات بدون دست باشد.

با این حال، محصولات تاشو سعی می کنند نیاز مبتنی بر نمایشگر را در اندازه کوچکتر ارائه دهند. اگر روزی فناوری لولا و باتری آنقدر پیشرفت کند که یک تلفن تاشو به ضخامت یک تلفن همراه معمولی بیاید و خیلی سنگین‌تر نباشد، استقبال بیشتری می‌کنیم، اما فعلاً می‌بینیم که نتیجه استقبال کاربران بعد از 4 سال بازاریابی این محصولات اصلا امیدوار کننده نیست.

برنامه های Honor برای بازار اروپا

بازار تلفن همراه اروپا شاید از نظر تعداد فروش بازار جذابی نباشد، اما بازار سودآورتری است. آنر نیز مانند هواوی سعی دارد به خوبی به بازار اروپا نفوذ کند. این شرکت قصد دارد یک مرکز تحقیق و توسعه ویژه اروپا افتتاح کند. همچنین فروشگاه های فیزیکی و فروش تعاونی با اپراتورهای تلفن همراه از دیگر برنامه های آن است.

با این حال، ورود به بازار ایالات متحده همچنان یک چالش برای آن است و باید دید که آیا می تواند کاری را که شرکت مادر سابقش به دلیل تحریم ها و محدودیت ها قادر به انجام آن نبود، انجام دهد یا خیر.

نطر شما چی هست؟ به نظر شما آیا آنر شانسی برای بازگشت به این بازار رقابتی دارد؟

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا