اخبار فناوری

کد بسته مکالمه یا اینترنت رایگان دوشنبه سوری همراه اول – خرداد ۱۴۰۲

طبق روال ماه های گذشته، طرح دوشنبه سوری همراه اول همچنان ادامه دارد. در این طرح که دوشنبه های آخر هر ماه برگزار می شود، بین نیم تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه تقریبا نصف روزه به کاربران داده می شود. همچنین برای احتمال ارائه بسته مکالمه رایگان به جای اینترنت وجود دارد. امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ بوده و دوشنبه سوری خردادماه فرا رسیده است. اگر اینترنت رایگان دوشنبه سوری همراه اول خرداد ۱۴۰۲ را می خواهید باید هر چه سریع تر کد آن را وارد کنید، چون تعداد هدایا محدود است.

اینترنت رایگان دوشنبه سوری همراه اول – خرداد ۱۴۰۲

این بسته اینترنت یا مکالمه رایگان همراه اول تحت برنامه “دوشنبه سوری” این اپراتور همراه است. شما با شماره گیری کد زیر روی خط همراه اول خود می توانید یک بسته هدیه اینترنت را دریافت کنید:

✅✅✅ *100*64*1# ✅✅✅

اینترنت رایگان همراه اول

اینترنت رایگان همراه اول

پس از چند ثانیه از فشردن دکمه تماس پیامی مشابه با عنوان زیر می بینید:

✨درخواست شما ارسال شد. نتیجه بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود.

پس از چند دقیقه پیامکی برای شما ارسال می شود که شامل شرایط بسته رایگان دوشنبه سوری شماست.

برای اخبار مشابه در کانال تلگرام مایفون مگ عضو شوید.

⚡ مهلت استفاده از این بسته چطور است؟

همانطور که بالاتر خواندید، مهلت استفاده از بسته تقریبا ۱ روزه است. البته اگر ساعت ۵ صبح تا ۵ عصر (ساعت ۱۷) یا ۱ روز حساب کنید (!) در غیر این صورت هم عنوان “نصف روز” برای آن مناسب تر است.

همچنین توجه داشته باشید که مدت زمان استفاده بسته در پیامک تاییدیه به شما گفته خواهد شد. برای برخی کاربران سه شنبه، برای برخی چهارشنبه و حتی پنج شنبه است. پس توجه داشته باشید که به محض دریافت پیامک تایید به این هوا نباشید که بسته فعال شده است.

⚡ بسته دوشنبه سوری همراه اول چیست است؟

هدایای در نظر گرفته شده برای دوشنبه سوری خرداد ماه بسته‌های دیتا 500 مگابایتی تا 100 گیگابایتی یک روزه رایگان (از ۵ صبح تا ۵ عصر) می‌باشد که به صورت اتفاقی به مشترکین اختصاص داده می شود. مثلا من این ماه نیم گیگابایت هدیه گرفتم.

همچنین هدیه دیگر همراه اول، بسته‌های مکالمه رایگان درون شبکه و ثابت از 10 تا 100 دقیقه می‌باشد.

کد فعال سازی کنترل مصرف آزاد اینترنت همراه اول + کد غیرفعال سازی

رفع مشکل باز نشدن گوگل و سایت های دیگر با اینترنت موبایل

شما این بسته را فعال کردید؟ چند گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول را در طرح دوشنبه سوری خرداد ۱۴۰۲ دریافت کردید؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/06/19/%DA%A9%D8%AF-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%A8/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا