اخبار فناوری

طراحی جدید رابط کاربری Nothing OS 2.0 را در بخش صفحه اصلی ببینید

نحوه بازارگرمی کارل‌پی پیرامون برندها و محصولاتی که داشته و دارد هوشمندانه است. او سعی می‌کند به جای “شایعات” خودش به اخبار مسیر بدهد. به تازگی و با انتشار چند اسکرین‌شات در حساب توییتر رسمی خودش، طراحی جدید رابط کاربری Nothing OS 2.0 را در بخش صفحه اصلی می‌توانید ببینید.

طراحی جدید رابط کاربری Nothing OS 2.0

ماجرا به این صورت بود که مثل خیلی از افراد صاحب نفوذ در پلتفرم‌های ارتباط مجازی مانند توییتر، کارل‌پی اسکرین‌شات‌ی از صفحه اصلی خود را به اشتراک گذاشت و سپس از کاربران خواست همین کار را انجام بدهند.

طبیعتا اگر کمی کنجکاو باشید متوجه می‌شوید که این طراحی با آن چیزی که قبلا از رابط‌کاربری Nothing OS دیده بودیم، متفاوت است. در حقیقت این اولین نگاه به Nothing OS 2.0 محسوب می‌شود.

مدیر خلاق بخش نرم افزار ناتینگ، Mladen Hoyss اوایل این ماه گفته بود که می‌خواهد تیمش برای 2.0 NothingOS “تقریبا از صفر شروع کنند”.

وی اسکرین‌شاتی از صفحه اصلی Nothing OS 2.0 توییت کرد و برونو ویگاس نیز از Nothing یک تصویر مشابه را به اشتراک گذاشت.

دوربین سلفی ناتینگ فون ۲ به مرکز لبه‌ی بالای نمایشگر منتقل خواهد شد

مهمتر از آن، این اسکرین‌شات‌ها همچنین اطلاعات مهمی در مورد موقعیت دوربین جلوی ناتینگ فون ۲ ارائه می دهند. با توجه به اینکه می‌توانیم ساعت را در سمت چپ بالای صفحه اصلی ببینیم، مطمئناً دستگاه از یک دوربین در مرکز لبه‌ی بالا استفاده می‌کند. نسل قبلی این دستگاه یک دوربین در سمت چپ نمایشگر داشت.

نظر شما چیست؟ این طراحی را برای استفاده همیشگی روی موبایل خود می‌پسندید یا صرفا برای مدت کوتاهی جذاب خواهد ماند؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/06/24/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-nothing-os-2-0-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B5%D9%81%D8%AD/

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا