اخبار فناوری

دیلت اکانت تردز ممکن شد – مجزا از اینستاگرام

اشتراکات تردز و اینستاگرام در لحظه عرضه به حدی بود که حتی نام آن را Instagram Threads گذاشته بودند و نسخه نرم‌افزار آن با نسخه اپ اینستاگرام یکسان بود. یکی دیگر از موارد شباهت که آزاردهنده هم بود، عدم امکان پاک‌کردن حساب کاربری Threads و به صورت مجزا از اینستاگرام بود. حالا اما دیلت اکانت تردز ممکن شده و به صورت مجزا از اینستاگرام قابل انجام است.

دیلت اکانت تردز

متا با هوشمندی تمام در عرضه Threads تصمیم گرفت تا هر کاربری که اکانت اینستاگرام دارد بتواند با همان مشخصات وارد شبکه‌اجتماعی متن‌محور جدید آن‌ها شود. این سبب شد که تعداد کاربران تردز در روزهای اول به شکل انفجاری بالا برود. با این حال امکان پاک کردن اکانت تردز بدون پاک کردن اکانت اینستاگرام وجود نداشت. حالا این مشکل و پس از ماه‌ها برطرف شده است.

دیلت اکانت تردز

دیلت اکانت تردز

آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام عنوان کرد که جدیدترین نسخه نرم‌افزار Threads برای iOS و Android حالا دارای گزینه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد اکانت Threads خود را بدون تأثیر بر حساب اینستاگرام‌شان حذف کنند.

برای انجام این کار، کاربران باید مسیر زیر را طی کنند:

  1. ۱- Settings
  2. ۲- Account
  3. ۳- Delete or Deactivate Profile

اینجا دو گزینه موجود است:

  1. ۱- حذف پروفایل
  2. ۲- غیرفعال کردن پروفایل

اگر غیرفعال کردن پروفایل را انتخاب کنید، وقتی تصمیم به پیوستن مجدد به Threads داشته باشید، همه چیز برای شما بازخواهد گشت.

اگر حذف پروفایل را انتخاب کنید، متا پروفایل و تمام پست‌های شما را حذف می‌کند.

این درخواست دیرینه کاربرانی بود که می خواستند شبکه اجتماعی جدید متا را ترک کنند و حالا به صورت رسمی عرضه شده است.

نظر شما درباره تردز چیست؟ آیا می‌تواند در این بازار پررقابت پلتفرم‌های اجتماعی جایی برای خود پیدا کند؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/11/14/%D8%AF%DB%8C%D9%84%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D8%B2-%D9%85%D9%85%DA%A9%D9%86-%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D8%AC%D8%B2%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا