اخبار فناوری

تیزر رسمی ناتینگ نمایی از جلو و پشت Nothing Phone (2) را نشان می‌دهد

به عنوان یک دستگاه شبه‌پرچمدار که شاید اگر از برند دیگری معرفی شود، صرفا به دو یا سه شایعه و یک خبر رونمایی محدود گردد؛ ناتینگ فون ۲ توانسته با راهبرد کارل‌پی همچنان بر سرزبان‌ها باقی بماند. به تازگی تیزر رسمی ناتینگ نمایی از جلو و پشت Nothing Phone (2) را نشان می‌دهد و تقریبا همان چیزی است که از قبل انتظار داشتیم.

نمایی از جلو و پشت Nothing Phone (2)

کمتر از دو هفته تا رونمایی از Nothing Phone (2) باقی مانده، دستگاهی که باید ۲۰ تیر ۱۴۰۲ به ما نمایش داده شود. در بازه زمانی باقی مانده، تیزرهای رسمی و اخبار غیررسمی همچنان ادامه خواهند داشت.

جدیدترین تیزرهای منتشر شده از این دستگاه بخش‌هایی از طراحی جلو و پشت ناتینگ فون ۲ را نشان می‌دهند که ظاهری آشنا اما با تغییرات جزئی را تایید می کند.

قسمت جلویی دارای یک سوراخ نمایشگر برای دوربین سلفی است که در مرکز لبه بالایی جای می‌گیرد. حاشیه‌های نمایشگر در لبه بالا و طرفین یکنواخت دیده می‌شود.

بر اساس شایعات، Phone (2) به یک پنل AMOLED در اندازه 6.7 اینچی با وضوح +FHD و رفرش‌ریت ۱۲۰ هرتز مجهز خواهد شد.

در سمت قاب پشتی می‌توانیم ببینیم که ناتینگ فون ۲ طراحی کلی مدل قبلی خود را با قاب پشتی شفاف در معرض دید قرار می‌دهد. همچنین طراحی LEDطور قاب پشتی به نام Glyph برای نوتیفیکیشن‌ها را حفظ می‌کند.

همانطور که در تیزر جدید نشان داده شده است، انتظار می رود که فریم آلومینیومی Nothing Phone (2) به جای طراحی کاملا تخت صاف، کمی خمیده باشند. ترندی که اپل با آیفون ۱۲ ایجاد کرد و احتمالا با سری آیفون ۱۵ پایان یابد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این طراحی برای ناتینگ فون ۲ جذاب است؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/06/29/%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%84%D9%88-%D9%88-%D9%BE%D8%B4%D8%AA-nothing-phone-2-%D8%B1/

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا