اخبار فناوری

تصاویر قاب محافظ آیفون ۱۵ پرو مکس فاش شد: ماژول دوربین بزرگ تر از نسل قبل

گفته می‌شود یکی بزرگ ترین پیشرفت های آیفون ۱۵ پرو مکس، دوربین پریسکوپی آن خواهد بود. این تلفن هوشمند، اولین پرچمدار اپل است که به این نوع دوربین مجهز خواهد شد. هم اکنون، تصاویر قاب محافظ آیفون ۱۵ پرو مکس فاش شده است. تصاویر مذکور نشان می‌دهند که این تلفن هوشمند از ماژول دوربین بزرگ تری نسبت به نسل قبل برخوردار خواهد بود.

تصاویر قاب محافظ تمام اعضای سری آیفون ۱۵ فاش شده است

تصاویر قاب محافظ آیفون ۱۵ پرو مکس فاش شد. این تصاویر یک بریدگی بزرگ در پشت را نشان می‌دهند. گفته می‌شود که ماژول دوربین پرچمدار آینده اپل، یک اینچ بزرگ تر از نسل قبل خواهد بود. این بزرگ تر شدن ماژول، نشان دهنده تغییرات داخلی زیادی است‌. گفته می‌شود که اندازه سنسور iPhone 15 Pro Max همانند نسل قبل خواهد بود. در حال حاضر اما یک حساب کاربری در ویبو به نام Fixed Focus Digital، ادعا می‌کند که ماژول دوربین اصلی این گوشی پرچمدار آینده اپل، بزرگ تر از نسل قبل خواهد بود. در حقیقت، قاب های محافظ موجود برای iPhone 14 Pro Max، با نسل آینده این دستگاه سازگار نیست.

قاب محافظ آیفون ۱۵ پرو مکس

قاب محافظ آیفون ۱۵ پرو مکس

درباره چرایی بزرگ تر شدن ماژول دوربین آیفون ۱۵ پرو مکس، ایده هایی وجود دارد. در گذشته گزارش هایی منتشر شده بود که ادعا می‌‌کرد دوربین پریسکوپی پرچمدار آینده اپل احتمالاً به دلیل کمبود فضا، جای خود را با دوربین اولترا واید عوض خواهد کرد. این موضوع، می‌تواند یکی از دلایلی باشد که موجب افزایش اندازه ماژول iPhone 15 Pro Max شده است. گفته می‌شود که کل دوربین های این تلفن هوشمند نسبت به نسل قبل، دارای دیافراگم باز تری خواهند بود. گفته می‌شود که حتی نسخه های غیر پرو سری آیفون ۱۵ نیز، ماژول دوربین بزرگ تری نسبت به نسل قبل خواهند داشت. حساب کاربری مذکور در ویبو، تصاویر قاب های محافظ سری iPhone 15 را به اشتراک گذاشته است. جای تعجب ندارد که نسخه پرو پلاس، بریدگی بزرگ تری دارد.

قاب محافظ سری آیفون ۱۵ در مقایسه با سایر گوشی ها

همان طور که منبع این گزارش اشاره می‌کند، حتی با وجود آن ماژول‌ های بزرگ دوربین، شایعه شده است که اپل امسال از باتری های بزرگ تری برای تمام سری آیفون ۱۵ استفاده خواهد کرد. نمی‌دانیم که اپل دقیقا از چه شاهکار مهندسی یا چه جادوگری برای این کار استفاده می‌کند! حتی ممکن است در سال ۲۰۲۴ میلادی شاهد ماژول دوربین بزرگ تری باشیم. زیرا گفته می‌شود که دوربین پریسکوپی آیفون ۱۶ پرو مکس، ارتقاء قابل توجهی نسبت به نسل قبل خواهد داشت.

قیمت آیفون ۱۵ پرو مکس ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار گران تر از نسل قبل خواهد بود

نظر شما چیست؟ آیا برای معرفی آیفون های جدید اپل هیجان زده هستید؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/07/30/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%DB%B1%DB%B5-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D9%85%DA%A9%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B4-%D8%B4%D8%AF/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا