اخبار فناوری

تست مقاومت تبلت وان پلاس را تماشا کنید

تقریبا ۴ ماه از رونمایی تبلت وان پلاس پد با تراشه دیمنسیتی ۹۰۰۰ و نمایشگر ۱۴۴ هرتزی می‌گذرد. با توجه به سابقه نه‌چندان درخشان این برند در تست مقاومت موبایل‌هایش، شاید فکر کنید که تبلت‌ش هم نمی‌تواند مقاومت خوبی داشته باشد. برای پاسخ به این پرسش بیاید با هم تست مقاومت تبلت وان پلاس را تماشا کنیم.

تست مقاومت تبلت وان پلاس

 

 

خوشبخاته تبلت‌ها هنوز به ترند طراحی شیشه‌ای، بله نگفته‌اند و همان فریم آلومینیومی را در اکثر آن‌ها می‌بینیم. همانطور که در ویدیو دیدیم، طراحی قاب آنقدر قوی است که در حین تست خم شدن، تبلت وان پلاس فقط کمی تغییر شکل داد.

البته با اعمال نیروی بیشتر از پشت، قاب برای همیشه خم می‌شد، اما نمایشگر کاملاً کار می‌کرد و بیرون نمی‌آمد. حتی زمانی که از پهلو خم می‌شود، نمایشگر فقط کمی بیرون می‌آید، در حالی که عملکرد کامل را حفظ می‌کند.

بسیاری از آی‌پدهای اپل در گذشته در این آزمون شکست خورده بودند. این عملکرد تبلت وان پلاس قطعا برتری خوبی در مقابل رقیب به آن می‌دهد.

تست مقاومت تبلت وان پلاس

تست مقاومت تبلت وان پلاس

ما ناامید شدیم که قلم این تبلت از وسط نصف و باتری 82 میلی‌آمپر ساعتی داخل آن آشکار شد. در نیمه پایینی، ما شاهد چیدمان منظمی از پدهای مسی برای سنجش فشار، و همچنین سیم پیچ های شارژ بی سیم و مواد مغناطیسی هستیم تا قلم به بدنه تبلت بچسبد. مشخص شده است که نوک قلم را می توان با جایگزین کرد یا نه.

نظر شما درباره عملکرد وان پلاس در طراحی و مقاومت تبلت OnePlus Pad چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/06/03/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا