اخبار فناوری

آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ برای این ۴ گوشی بالاخره عرضه شد: One UI 6

شاید برای شما عجیب باشد که چرا بعضی از گوشی‌های میان‌رده یا اقتصادی سامسونگ زودتر از محصولات گران‌تر و پرچمدار آن آپدیت One UI 6 را دریافت کرده‌اند. در پاسخ باید بگویم چون روال دریافت آپدیت بیشتر متکی بر زمان عرضه محصول است تا قیمت آن. محصولاتی که جدیدتر عرضه شده باشند، آپدیت را زودتر دریافت خواهند کرد. با این حال اگر کاربر گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ یا زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ هستید و از عدم عرضه آپدیت جدید ناراحتید، خبر خوبی برای شما داریم. آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ برای این ۴ گوشی بالاخره عرضه شد و تجربه One UI 6 را به شما خواهد داد.

آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ

🟡 لطفا پیش از اقدام به آپدیت به اندروید ۱۴ سامسونگ حتما این ویدئو را ببینید. برای تماشای ویدئو از اینستاگرام مایفون مگ از لینک زیر اقدام کنید:

باگ خطرناک سامسونگ در آپدیت اندروید ۱۴ با One UI 6

در حال حاضر کاربران خوش‌شانس اپراتور version امریکا آپدیت One UI 6 را برای گلکسی Z Flip 3 و Z Fold 3 خود دریافت کرده اند. فیرمور این آپدیت به ترتیب F711USQU5HWL1 و F926USQU4HWL1 است.

همچنین کاربران همین اپراتور امریکا آپدیت One UI 6 را برای گلکسی Z Flip 4 و Z Fold 4 خود دریافت کرده اند.

این آپدیت به صورت OTA عرضه شده ولی حجم آن را گزارش نکرده‌اند، ما فکر می‌کنیم حدود ۳ گیگابایت باید باشد و همچنین احتمالا وصله امنیتی آن ماه دسامبر ۲۰۲۳ خواهد بود.

باید توجه داشته باشید که این آپدیت‌ها به صورت گروهی برای کاربران عرضه می‌شود. در نتیجه شاید فرآیند عرضه برای همه، تا چند هفته طول بکشد.

برای آشنایی بیشتر با آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ این ۳ ویدئو را می‌توانید تماشا کنید:

• برای تماشای ویدئو فیلترشکن خود را روشن کرده و این صفحه را رفرش کنید:⚠️ لطفا برای تماشا ویدئو فیلترشکن خود را روشن کرده و این صفحه را رفرش کنید تا در کادر پایین ویدئو به شما نماش داده شود:

 


به احتمال زیاد این چهار گوشی سامسونگ باید به‌روزرسانی اندروید 14 و رابط کاربری One UI 6 را تقریباً مشابه نسخه منتشر شده برای سری Galaxy S23 دریافت کنند.

اگر می‌خواهید روی موبایل خود چک کنید که این آپدیت ارائه شده یا نه، می‌توانید از مسیر زیر پیش بروید:

  1. ۱- تنظیمات
  2. ۲- آپدیت نرم‌افزار
  3. ۳- دانلود و نصب

پیش‌تر خط زمانی عرضه آپدیت One UI 6 برای ۳۰ گوشی سامسونگ منتشر شده بود.

خط زمانی عرضه آپدیت One UI 6 برای ۳۰ گوشی سامسونگ منتشر شد: آپدیت اندروید ۱۴

نظر شما درباره عملکرد سامسونگ در عرضه آپدیت اندروید ۱۴ چیست؟ در حال حاضر سری گلکسی S23، گلکسی S22 و گلکسی A54 این آپدیت را به صورت رسمی و نهایی دریافت کرده‌اند.

اگر دوست دارید درباره این آپدیت اطلاعات بیشتری داشته باشید، این دو ویدئو برای شما مفید خواهد بود:

چهارده قابلیت جدید آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ

ویدئو ۱۴ قابلیت جدید آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ: One UI 6.0

مقایسه One UI 6 با One UI 5

ویدئو مقایسه به روزرسانی One UI 6 سامسونگ با One UI 5 : آپدیت اندروید ۱۴

 منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/12/17/%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%DB%B1%DB%B4-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DB%B4-%DA%AF%D9%88%D8%B4/

Updated: 2024-02-17 09:54:56

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا