اخبار فناوری

واتس اپ ویژگی های جدید نظرسنجی و اشتراک‌گذاری کپشن ویدیو را معرفی کرد

واتس اپ به‌طور رسمی مجموعه‌ای از ویژگی های جدید را معرفی کرده است که برای بهبود نظرسنجی درون این برنامه طراحی شده‌اند و گزینه‌های بیشتری را در مورد کپشن ویدیوها به شما ارائه می‌دهند. WhatsApp می‌گوید این قابلیت‌ها درحال‌حاضر در سطح جهانی منتشر شده و انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده برای همه کاربران در دسترس قرار گیرد.

ویژگی نظرسنجی جدید واتس اپ

واتس اپ به‌طور مداوم هر ماه ویژگی‌های جدید را به پیامرسان خود اضافه می‌کند و ویژگی‌های موجود را نیز بهبود می‌بخشد. ماه گذشته، این شرکت قابلیتی را اضافه کرد تا از اکانت واتس اپ خود در چهار دستگاه دیگر ازجمله گوشی‌های هوشمند استفاده کنید. اکنون، این شرکت درحال کار بر روی بهبود ویژگی نظرسنجی است.

واتس اپ امروز در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که درحال بهبود برخی از ویژگی‌های موجود است. با شروع از نظرسنجی، کاربران اکنون این گزینه را خواهند داشت که نظرسنجی‌های تک رأی ایجاد کنند که در آن شرکت‌کنندگان می‌توانند تنها یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنند. برای استفاده از این ویژگی، کاربران باید گزینه «Allow Multiple Answers» را غیرفعال کنند. کاربران اکنون می‌توانند نظرسنجی‌ها را در موضوع چت جستجو کنند و با دریافت اعلان‌ها هنگام انتخاب گزینه‌ها، از فعالیت‌های نظرسنجی مطلع شوند.

ویژگی نظرسنجی جدید واتس اپ

ویژگی کپشن ویدیو و نظرسنجی جدید واتس اپ

به‌روزرسانی جدید همچنین گزینه‌ای برای فوروارد تصاویر به‌همراه کپشن زیر آن‌ها را نیز به‌همراه خواهد داشت. درحال‌حاضر، وقتی تصویری را که دارای کپشن است فوروارد می‌کنید، فقط تصویر فوروارد می‌شود. اما با به‌روزرسانی جدید، واتس اپ به‌طور خودکار هنگام ارسال تصاویر، کپشن را نیز اضافه می‌کند و کاربر می‌تواند قبل از زدن دکمه ارسال، این مورد را ویرایش یا حذف کند.

به‌طور مشابه، به‌روزرسانی آتی واتس اپ به شما امکان می‌دهد هنگام اشتراک‌گذاری اسناد، به آن‌ها کپشن اضافه کنید. درحال‌حاضر، فقط می‌توانید اسناد را بدون کپشن به‌اشتراک بگذارید، اما این رویه به‌زودی تغییر خواهد کرد. به‌روزرسانی جدید درحال‌حاضر در یک نسخه پایدار شروع شده است و در هفته‌های آینده برای همه کاربران منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره ویژگی کپشن ویدیو و نظرسنجی جدید واتس اپ چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/05/05/%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3-%D8%A7%D9%BE-%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا