اخبار فناوری

تیم کوک معتقد است ویژن پرو تاثیر عمیقی روی کاربران می گذارد

Apple Vision Pro اخیراً یک جایزه معتبر برای سیستم عامل خود دریافت کرده است: VisionOS. جوایز طراحی و هدایت فنی بریتانیا (D&AD) جایزه مداد سیاه را به VisionOS اهدا کرد. پس از این خبر، تیم کوک، مدیر عامل اپل، پستی را در X منتشر کرد تا به تیم طراحی تبریک بگوید و از تأثیر عمیق Vision Pro بر کاربران تمجید کند.

بیش از یک دهه از آخرین باری که اپل برنده جایزه مداد سیاه شد می گذرد

مداد سیاه محبوب ترین جایزه D&AD است. VisionOS همچنین این اولین محصول اپل است که برنده قلم سیاه از زمان iPad در سال 2011 شده است. این اولین سیاه قلم است که در دوران مدیریت تیم کوک به اپل اعطا می شود. قابل درک است که کوک از این بابت بسیار خوشحال است.

در مورد هدست واقعیت مجازی اپل صحبت کنید ایکس کتاب ها:

Vision Pro با سالها توسعه توسط تیم های طراحی و مهندسی ما امکان پذیر شده است. تأثیر این محصول به قدری عمیق است که افراد اغلب با اولین بار آن را احساس می کنند. من این اثر را از نزدیک دیدم و به تیم طراحی اپل به خاطر برنده شدن این جایزه نادر تبریک می گویم.

کوک علاوه بر تبریک به تیم طراحی اپل گفت که Vision Pro با استفاده ازسالها پیشرفتممکن شد. او همچنین فاش کرد که وقتی برای اولین بار هدفون شرکتش را امتحان کردند، مردم را دید که احساساتی می شدند.

البته ادعاهای تیم کوک فقط تلاشی برای بازاریابی محصولات نیست. Vision Pro واقعاً یکی از بهترین هدست های واقعیت افزوده است که صنعت XR تا به حال دیده است. نمایش می دهد میکرو OLED بسیار عالی است و حرکت دست و چشم در این محصول بسیار دقیق ردیابی می شود. برای کار با Vision Pro، کافی است روی چیزی که می‌خواهید ضربه بزنید، به آن نگاه کنید و سپس انگشتان اشاره خود را به هم نزدیک کنید.

جایزه مداد سیاه D&AD به اپل اهدا شد

Vision Pro خیر، این یک تجربه واقعیت مجازی است که تأثیر عمیقی بر کاربران دارد!

البته ممکن است دلیل دیگری نیز وجود داشته باشد که مردم از آن استفاده می کنند ویژن پرو احساساتی می شوند. شاید این اولین باری باشد که آنها از یک دستگاه واقعیت مجازی استفاده می کنند. Vision Pro بدون شک محصول بسیار جذابی است، اما Meta Quest 3 با وجود ارزان بودن یک هدست بسیار توانا است.

تنها 25 درصد از بزرگسالان آمریکایی از هدست واقعیت مجازی استفاده کرده اند. اما نکته جالب این است 80 درصد افرادی که از واقعیت مجازی استفاده کرده اند به این محصولات علاقه مند می شوند و تمایل دارند از این هدست ها به صورت روزانه استفاده کنند. بنابراین، حتی قبل از عرضه اپل ویژن پرو، واضح بود که VR مردم را به باد داده است. با این حال، شکی نیست که ورود اپل به دنیای XR چشمان بیشتری را به سمت این صنعت معطوف کرده است. اما تا زمانی که یکی نسخه ارزان تر بدون Vision Pro، هدفون های اپل برای اکثر مصرف کنندگان و علاقه مندان دور از دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد هدست واقعیت مجازی اپل چیست؟منبع: https://مایفون مگ.ir/2024/05/26/%D8%AA%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D9%88%DA%A9-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D9%82%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D9%85%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%B1/

تحریریه مای فون مگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا