اخبار فناوری

آپدیت اندروید ۱۴ ناتینگ با Nothing OS 2.5 نهایتا تا اوایل دی ۱۴۰۲ عرضه می‌شود

حدودا یک ماه پیش بود که آپدیت بتا Nothing OS 2.5 برپایه اندروید 14 برای Nothing Phone (2) ارائه شد. به تازگی اما دومین آپدیت آزمایشی برای ناتینگ فون ۲ عرضه شده است. همزمان با این عرضه گفته می‌شود که آپدیت اندروید ۱۴ ناتینگ با Nothing OS 2.5 نهایتا تا اوایل دی ۱۴۰۲ ارائه خواهد شد.

آپدیت اندروید ۱۴ ناتینگ

ناتینگ به تازگی بتا عمومی دوم رابط کاربری Nothing OS 2.5 را برای Phone (2) منتشر کرده است. نسخه جدید رابط کاربری این شرکت بر روی اندروید 14 توسعه داده شده که بهبودهایی را در رابط Glyph به همراه سایر پیشرفت ها به ارمغان می آورد. رابط Glyph کنترلر LED‌های قاب پشتی شفاف این محصول است.

هماهنگی قابلیت Glyph Progress با Google Calendar حالا می تواند شمارش معکوس را ارائه کند. تایمر Glyph را می‌توانید مستقیما از طریق صفحه قفل باز کرده و زمان را برای آن تعیین نمایید. همچنین زمانی که از NFC استفاده می کنید یک انیمیشن Glyph جدید نیز وجود دارد.

سایر پیشرفت‌ها شامل گزینه‌های بیشتر برای دو بار فشردن دکمه قفل، پشتیبانی جامع‌تر Predictive Back از همه برنامه‌های Nothing، عملکرد بهتر ژست لمسی کشیدن سه انگشتی، به‌روزرسانی آیکون‌های نوار وضعیت و همچنین رفع اشکالات عمومی معمول و بهبود عملکرد است.

آنطور که عنوان می‌شود ناتینگ برنامه دارد تا این آپدیت را نهایتا تا قبل از پایان سال نو میلادی عرضه کند. این یعنی نهایتا تا اولین روزهای دی ماه ۱۴۰۲ آپدیت اندروید ۱۴ ناتینگ در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظر شما چیست؟ به عنوان یک شرکت نوپا و کم کارمند به نظر عملکرد بدی نیست اما قطعا با بهترین‌های این بازار فاصله دارد.

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/11/10/%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%DB%B1%DB%B4-%D9%86%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7-nothing-os-2-5-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%AA/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا