اخبار فناوری

Sony Xperia 1 V به دوربین سلفی بسیار کوچک برای کاهش حاشیه نمایشگر مجهز خواهد شد

طبق آخرین اطلاعات فاش شده، علاوه بر گوشی موردانتظار گوگل پیکسل فولد، Xperia 1 V آینده سونی همچنین می‌تواند با یک دوربین سلفی فوق‌العاده کوچک نیز عرضه شود که به شرکت ژاپنی اجازه می‌دهد بدون نیاز به استفاده از قاب‌های گوشی پرچمدار آینده خود را بپوشاند. سوراخ ها و شکاف های روی صفحه را می توان تا حد زیادی کاهش داد.

دوربین سلفی Sony Xperia 1V

در عصر نمایشگرهای تقریباً بدون حاشیه، لنز دوربین جلو به یک مانع بزرگ برای سازندگان گوشی های هوشمند در تلاش آنها برای طراحی یک دستگاه تمام صفحه تبدیل شده است. در حالی که سونی به سادگی تصمیم گرفته است تا گوشی‌های پرچم‌دار خود مانند Xperia 1 IV را کمی بیشتر کند، راه‌حل‌های دیگر شامل دوربین پاپ‌آپ نسبتاً عجیب OnePlus 7 Pro، حفره‌ها و بریدگی‌های نامناسب برای دوربین سلفی موجود است.

خوشبختانه، فناوری جدیدی به نام «دوربین فوق‌العاده کوچک» یا «دوربین چندگانه ماکرو آرایه» ممکن است بهترین راه‌حل برای پنهان کردن دوربین سلفی در یک قاب بسیار نازک باشد. بر اساس موقعیت Weibo به گفته یک افشاگر چینی، تولید انبوه دوربین سلفی اکنون آغاز شده است، به این معنی که Sony Xperia 1 V می تواند یکی از اولین دستگاه هایی باشد که از فناوری جدید بهره می برد. همانطور که در تصویر زیر می بینید، فریم بالایی Sony Xperia 1 V ممکن است دارای سه سوراخ کوچک باشد که در آن سه لنز دوربین قرار گرفته اند.

دوربین سلفی Sony Xperia 1V

دوربین سلفی Sony Xperia 1V

علاوه بر اکسپریا آینده سونی، پیکسل فولد گوگل نیز دستگاه دیگری است که ممکن است دارای دوربین جلوی کوچک باشد. با این حال، این شایعه هنوز در مرحله حدس و گمان است زیرا هیچ مدرک دیگری برای حمایت از این ادعاها وجود ندارد. بنابراین، طرفداران Sony Xperia 1 V هنوز نباید انتظار یک صفحه نمایش بسیار باریک را داشته باشند. به خصوص که غول فناوری ژاپنی اغلب رویکردی محافظه کارانه با طراحی گوشی های هوشمند پرچمدار خود دارد.

نظر شما در مورد امکان استفاده از دوربین جلوی فوق العاده کوچک در Sony Xperia 1 V چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا