اخبار فناوری

Sony Xperia 1 V با دوربین سلفی بیشتر و قیمت کمتر معرفی می شود

اخیرا شایعات جالبی در مورد گوشی های سونی منتشر شده است Xperia 1V آینده منتشر شده است که یکی از آنها مربوط به دوربین و دیگری در مورد قیمت این دستگاه است. انتظارات از Xperia 1 V در حال حاضر بالاست زیرا گوشی هوشمند پرچمدار 2023 سونی با رقابت سختی روبرو است.

دوربین سونی اکسپریا 1 ولت

هر از گاهی اطلاعاتی در مورد Sony Xperia 1 V منتشر می شود و البته با هر یک از این شایعات باید کمی نمک برخورد کرد. دو مورد از آخرین ادعاهای Xperia 1 V بر محدوده دوربین و قیمت اولیه گوشی متمرکز شده اند. در گذشته شایعاتی در مورد دوربین های Xperia 1 V گزارش شده بود و به نظر می رسد این ادعای جدید شایعات گذشته را تایید می کند و نشان می دهد که از سنسور جدیدی در گوشی استفاده شده است.

اخیراً یک افشاگر Reddit او اطلاعاتی در مورد نوع Sony Xperia 1 Mark 5 ارائه کرد که به این معناست: “نسل بعدی Xperia ممکن است دوربین‌های جلوی بیشتری و دوربین‌های عقب کمتری داشته باشد.” معمولاً به اندازه اکثر موارد افشا شده از Weibo مبهم است، اما منبع دیگری گفت که «دوربین‌های جلویی بیشتر» در واقع به آرایه دوربین میکرو در جلوی دستگاه اشاره دارد. .

دوربین سونی اکسپریا 1 ولت

دوربین سونی اکسپریا 1 ولت

اما این بیانیه همچنین می تواند به این معنی باشد که Xperia 1 V به دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود، در حالی که سیستم دوربین سه گانه عقب آن به پیکربندی دوربین دوگانه تقویت شده کاهش می یابد. در ادامه یکی از کاربران ایساتو او ادعا کرد که سونی ممکن است استراتژی قیمت کمتری را برای Xperia 1 2023 خود انتخاب کند. با “عوامل مختلف” به شرکت اجازه می دهد تا قیمت را کمی کاهش دهد.

در حال حاضر، Sony Xperia 1 IV با قیمت 1599.99 دلار آمریکا از فروشگاه رسمی این شرکت در ایالات متحده عرضه می‌شود و برچسب‌های قیمت Xperia 1 در طول عمر خود نسبت به سری افزایش یافته است. اگر سونی Xperia 1 V را در سطح «تخفیف» حدود 1200 تا 1300 دلار عرضه کند، همچنان به عنوان یک دستگاه گران قیمت طبقه بندی می شود، اما در نقطه رقابتی تری که شرکت ژاپنی باید با Galaxy S23 رقابت کند. از سامسونگ .

نظر شما در مورد دوربین Sony Xperia 1 V و قیمت آن چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا