اخبار فناوری

Samsung Galaxy Z4 Fold 4 and Zip Flip 4 شارژ 25 واتی تایید شده توسط گواهی 3C

گلکسی زد فلیپ 3 و زد فولد 3 در سال 2021 موفقیت های بزرگی برای سامسونگ و همچنین بازار کیس ها داشته اند. این سری نه تنها توجه عمومی زیادی را در خارج از دایره علاقه مندان به فناوری به خود جلب کرده است، بلکه به این تغییر نیز اشاره کرده است. خط تولید گوشی توسط شرکت های دیگر اکنون با نزدیک شدن به نسل چهارم گوشی های تاشو سامسونگ، اخیرا گواهینامه 3C آنها در چین تایید شده است که پشتیبانی می کند. گلکسی زد فولد 4 و Z Flip 4 می گوید شارژ سریع 25 واتی.

شارژ 25 واتی برای Samsung Galaxy Z4 Fold 4 و Z Flip 4

با وجود تحسین و علاقه به Z Flip 3 و Z Fold 3، بسیاری از کاربران یک شکایت آشکار از این دستگاه ها داشتند و آن عمر باتری این گوشی ها بود. این به ویژه برای Z Flip 3 صادق بود. این دستگاه تنها با باتری 3300 میلی آمپر ساعتی و شارژ 15 واتی عرضه می‌شد که حتی در گوشی‌های میان‌رده سامسونگ مانند گلکسی A52، بسیار کندتر از شارژ سریع معمولی 25 واتی بود.

اما به نظر می رسد که سامسونگ بالاخره به بازخورد مشتریان توجه کرده است. زیرا گواهی نامه الکترونیکی اخیر در چین تایید می کند که گلکسی زد فلیپ 4 به عنوان جانشین گلکسی زد فلیپ 3، در نهایت از شارژ سریع 25 وات پشتیبانی می کند!

این داده ها پایگاه داده گواهی ایمنی مصرف کننده China 3C استخراج شده است که در آن مشخص شده است که انتظار می رود دو مدل از تلفن های تاشو سامسونگ اواخر امسال وارد بازار چین شوند. هر دو دستگاه همچنین دارای شماره مدل SM-F9360 و SM-F7210 هستند که به ترتیب متعلق به Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 هستند.

شارژ 25 واتی برای Samsung Galaxy Z4 Fold 4 و Z Flip 4

شارژ 25 واتی برای Samsung Galaxy Z4 Fold 4 و Z Flip 4

این لیست نشان می دهد که هر دو مدل ساخت ویتنام هستند و دارای اتصال 5G هستند و مهمتر از همه، پشتیبانی از شارژ سریع 25 واتی تایید شده است. این خبر خوبی برای کسانی است که از خرید Fl Flip 3 منصرف شده اند. زیرا با شارژ سریعتر 25 واتی، برای شارژ Z Flip 4 نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانید.

متأسفانه، این تنها اطلاعاتی نیست که توسط لیست گواهی 3C چین فاش شده است. اما از آنجایی که این دستگاه به طور رسمی گواهینامه دریافت کرده است، انتظار داریم به زودی اخبار و شایعات بیشتری در مورد گوشی های تاشو آینده سامسونگ منتشر شود.

نظر شما در مورد پشتیبانی سامسونگ Z Galaxy Fold 4 و Z Flip 4 از شارژ سریع 25 واتی چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا