اخبار فناوری

Samsung Galaxy Z Fold 3 ناگهان منفجر شد!

انفجار تلفن های هوشمند غم انگیزترین و بدترین خبری است که می توانید از تلفن های هوشمند بشنوید! سامسونگ یکی از شرکت هایی است که در گذشته با انفجار گوشی های خود روبرو بوده است. اما این بار انفجار گلکسی Z Fold 3 سامسونگ خبرساز شد!

Samsung Galaxy Z Fold 3 ناگهان منفجر شد

Galaxy Zi Foldدر آخرین رویداد Unpack از Galaxy Z Fold 3 رونمایی کرد. این گوشی گل سرسبد دستگاه های انعطاف پذیر سامسونگ است.

ارائه رسمی Samsung Galaxy Z 3 Fold: 5G و پوسته ضد آب

شهر Wccftechزی Galaxy Galaxy Fold hot یک دستگاه داغ و محبوب است. این گوشی از نظر بسیاری بهترین تلفن انعطاف پذیر در جهان است. فروش آن نیز فراتر از انتظار بود. با این حال ، همه کاربران نمی توانند نگاهی اجمالی به این گوشی داشته باشند. اخیراً ، انفجار بسته بندی شده Samsung Galaxy Z Fold 3 توسط یک کاربر گزارش شده است. خوشبختانه به این کاربر آسیبی نرسید. اما این می تواند یک هشدار جدی باشد.

آیا Galaxy X Fold جدیدترین قربانی انفجار گوشی های سامسونگ است؟

کاربری که این گزارش را به اشتراک گذاشت چاد کریستین نام داشت. این کاربر Galaxy Z Fold ed را برای ارسال به سامسونگ بسته بندی کرد. تلفن او یک هفته زودتر از دوچرخه افتاده بود و خراب شده بود. بنابراین تصمیم گرفت تلفن خود را برای سامسونگ ارسال کند. کریستین حتی فیلمی از پخش شدن دود از طریق باتری گوشی در هوا تهیه کرد. در همین حال ، او برای محافظت از خود تلفن را روی زمین می اندازد. هم اکنون می توانید این ویدئو را تماشا کنید.

کریستین در توییتر گفت:

گلکسی X فولد من هنگام بسته بندی منفجر شد. آن را روی زمین گاراژ انداختم. این گوشی قطعا آسیب دیده است. آیا می توانید تصور کنید که هنگام بسته بندی این اتفاق می افتد؟

قبل از تلاش برای تعمیم این مشکل ، بهتر است آن را به عنوان یک حادثه جداگانه در نظر بگیرید. نه تنها این گوشی بلکه برخی مدل های جدید تلفن نیز منفجر شده است. این مدل ها شامل OnePlus Nord 2 و چند گوشی دیگر هستند که مشکل باتری دارند. بهتر است این حادثه را با فاجعه Galaxy Note 7 مقایسه نکنید زیرا انفجار Samsung Galaxy Z Fold 3 در این مورد یک استثنا بود. زیرا Galaxy Note fla دارای نقص طراحی در باتری بود. پس از آن ، سامسونگ قابلیت های بیشتری برای محافظت از باتری در نظر گرفت. با این اوصاف ، سامسونگ جعبه دیگری را برای دریافت جعبه تلفن منفجر شده کریستین ارسال کرد. کریستین در ادامه می گوید:

سامسونگ جعبه دیگری را برای دریافت تلفن من ارسال می کند. این جعبه احتمالاً تا سه شنبه به دست من می رسد تا بتوانم آن را برای آنها ارسال کنم. آنها همچنین گفتند که تا پنجشنبه یا جمعه چیز دیگری برای من خواهند داشت. تاریخ تعویض هنوز مشخص نیست.

نظر شما در مورد انفجار Samsung Galaxy Z Fold 3 چیست؟ آیا این حادثه را جدی می گیرید؟ به نظر شما دلیل اصلی سقوط Galaxy Z Fold 3 چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا