اخبار فناوری

Oppo ابزار سلامت OHealth H1 را با 6 عملکرد داخلی نظارت بر داده های سلامت معرفی کرد

Oppo در اولین روز رویداد سالانه فناوری روز INNO 2022 او کنفرانس جدیدی را برای “توانمندسازی آینده بهتر” ترتیب داد. این یک رویداد شرکت بزرگ است و همچنین جایی است که شرکت چینی آخرین نوآوری خود را در فناوری مصرف کننده و موارد دیگر به نمایش می گذارد. این رویداد همچنین با معرفی رسمی چندین دستگاه همراه است که یکی از آنها گجت سلامت Oppo OHealth H1 با 6 ویژگی داخلی برای نظارت بر داده های سلامتی کل خانواده است.

ابزار سلامت Oppo OHealth H1

یکی از دستگاه هایی که امروزه توسط Oppo معرفی شده است برای بهبود استانداردهای زندگی از طریق زندگی هوشمند و بهتر طراحی شده است و OHealth H1 نام دارد. بر اساس یادداشت های رسمی، OHealth H1 یک دستگاه هوشمند پایش سلامت خانواده است و اولین محصول از سری زیربرندهای OHealth این شرکت است. این گجت توسط OPPO Health Lab ساخته شده است که سال گذشته به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود برای کمک به کاربران برای داشتن زندگی سالم تأسیس شد.

ابزار سلامت Oppo OHealth H1

ابزار سلامت Oppo OHealth H1

OHealth H1 یک مانیتور سلامت خانواده است که شش عملکرد داخلی نظارت بر داده های سلامت را ارائه می دهد که برای کل خانواده طراحی شده است. این دستگاه مجهز به مانیتورینگ های بیولوژیکی مختلف از جمله نقشه برداری اکسیژن خون، نوار قلب، سمع قلب و ریه، پایش ضربان قلب، پایش دمای بدن و حتی نقشه خواب است. سازنده چینی گوشی‌های هوشمند به لطف حسگرها و الگوریتم‌های دقیق خود، این عملکردها را در OHealth H1 ارائه می‌کند.

همه این ویژگی ها و حسگرها در یک دستگاه فوق سبک با وزن 95 گرم قرار گرفته اند. Oppo OHealth H1 با لبه های گرد با طراحی کلی بیضی متحدالمرکز عرضه می شود. دستگاه هوشمند نظارت بر سلامت خانواده به لطف وزن سبک خود، به راحتی قابل حمل است که کاربران به انجام کارهای روزانه خود بپردازند.

نظر شما در مورد گجت سلامت جدید اوپو به نام OHealth H1 چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا