اخبار فناوری

OIS در سری A سامسونگ

سامسونگ دوربین گوشیهای سری A خود را ارتقا داد

سرانجام دوربین نسل بعدی گوشی های سری A سامسونگ ارتقا یافت.

سری A سامسونگ یکی از بهترین سری گوشی های هوشمند می باشد که شما می توانید داشته باشید.سری A یک عرض اندام جدی سامسونگ برای افرادی می باشد که دسترسی به سری S و Z را غیرممکن می دانند. به هرحال، دوربین گوشی ها به خوبی آن چه ما انتظار داریم نیستند، اما طبق آخرین گزارش ممکن است به زودی تغییر کنند.

بر طبق گزارشی از Elec سامسونگ در نظر دارد که سال اینده لرزشگیر تصویر اپتیکال (OIS) را به گوشی های هوشمند سری A  اضافه نماید. تا سال گذشته، لرزشگیر تصویر اپتیکال (OIS) فقط محدود به گوشی های پرچمدار سامسونگ بود، اما سامسونگ سعی دارد زمانی که گلکسی A22 4G، گلکسی A52 5G و گلکسی A72 را به بازار عرضه می کند از ویژگی OIS برخوردار باشند.

گلکسی سری A

سامسونگ گلکسی سری A به زودی با OIS روی صفحه وارد بازار می شود.

لرزشگیر تصویر اپتیکال (OIS) نباید خیلی برای همه تعجب آور باشد. این ویژگی به دوربین این امکان را می دهد تا با تشخیص حرکت از طریق ژیروسکوپ و تنظیم لنز عکس با وضوح بالا گرفته شود. این یکی از پرطرفدارترین ویژگی هایی است که در دوربین گوشی های هوشمند موجود در بازار وجود دارد. هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ در نظر دارد خدمات مقرون به صرفه تری هم زمان باعرضه ی OIS ارائه دهد یا خیر.

اولین گوشی گلکسی A برای سال 2022 در سه ماهه ی چهارم امسال معرفی خواهد شد، در حالی که سری باقیمانده به زودی در سال آینده راهی بازار می شود. مسلماً این یک حرکت خوب توسط شرکت سامسونگ می باشد به طوری که مشتری بیشتری به سمت سری A گوشی های هوشمند جذب می شوند.سامسونگ همین الگو را دنبال می کند. در ابتدا سری مقرون به صرفه ی سامسونگ، صفحه نمایش هایی با نرخ نوسازی (refresh rate) بالاتری را دریافت می کند و اکنون به سمت ارتقای دوربین ها پیش می رود. به نظر شبیه یک وضعیت برد-برد برای همه می باشد که نمی خواهند هزینه ی زیادی صرف کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا