اخبار فناوری

LG Display صفحه نمایش کشیده ای را معرفی کرده است که طول آن از 12 تا 14 اینچ است.

محبوبیت صفحه نمایش گوشی های تاشو در حال افزایش است، اما فناوری دیگری نیز وجود دارد. نمایشگرهای قابل ارتقا که احتمالاً قدم بعدی در توسعه انواع پنل ها محسوب می شوند. ال جی دیسپلی اخیرا در این زمینه اقدام کرده است دارای صفحه نمایش 12 اینچی است که می توان آن را تا 14 اینچ کشید و تا 12 اینچ را بدون آسیب دید.

صفحه نمایش کشیده ال جی

نمایشگرهای قابل ارتقا یا مانند آن صفحه نمایش ال جی او می‌گوید نمایشگرهای ایستاده، خم‌شونده و چرخشی روند جدیدی در انواع پنل‌های نمایشگر هستند. آنها یک پله بالاتر از صفحه نمایش های انعطاف پذیر مورد استفاده در گلکسی فولد سامسونگ و سایر گوشی های هوشمند هستند که می توانند خم یا خم شوند.

LG Display به منظور انعطاف پذیری صفحه نمایش جدید خود، مواد زیرلایه پایه را از سیلیکون مشابه آنچه در لنزهای تماسی استفاده می شود، ساخته است. علاوه بر این، میکرو ال ای دی های زیر 40 میکرومتری برای منبع نور به این پنل ها اجازه می دهد تا وضوح و دوام بالایی داشته باشند. در نهایت، این شرکت از مدارهای فنر مانند برای خم شدن و خم شدن استفاده کرد.

صفحه نمایش کشیده ال جی

صفحه نمایش کشیده ال جی

صفحه نمایش ال جی می گوید:فناوری صفحه نمایش انعطاف پذیر انقلابی تطبیق پذیری سطح بعدی را برای سناریوهای مختلف روزمره فراهم می کند. این نوآوری منحصر به فرد که به راحتی به سطوح منحنی مانند پوست، لباس، مبلمان، اتومبیل و هواپیما متصل می شود، پتانسیل نمایشگرها را در صنایع مختلف از جمله مد، پوشیدنی ها و بازی ها گسترش می دهد.»

ما در گذشته صفحه نمایش های کشش پذیر سامسونگ و سایرین را دیده بودیم، اما بهترین کاری که می توانستید با آنها انجام دهید کمی تورفتگی بود. به نظر می رسد که کیس ال جی بسیار پیشرفت کرده و پتانسیل صفحه نمایش واقعی را برای دستگاه های قابل حمل نشان می دهد. LG Display از سال 2020 روی این فناوری کار می کند و انتظار می رود تحقیقات نهایی در مورد آن در سال 2024 به پایان برسد.

نظر شما در مورد صفحه نمایش قابل افزایش جدید که توسط LG Display ساخته شده است چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا