اخبار فناوری

iPhone با Touch ID در زیر صفحه تا سال 2023 به تأخیر افتاد ؛ آیفون تاشو 2024 در راه است

یک هفته پس از معرفی سری جدید آیفون 13 از نظر اپل ، مینگ چی کو ، تحلیلگر اصلی این شرکت ، نکات جالبی در مورد iPhone با Touch ID در زیر صفحه نمایش و همچنین iPhone تاشوی به اشتراک گذاشت. به گفته وی ، کاربران نباید انتظار داشته باشند که آیفون بعدی دارای سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش باشد ، زیرا این فناوری حداقل یک سال به تأخیر افتاده است. علاوه بر این ، طبق برنامه های اپل ، iPhone تاشو تا سال 2024 آماده نخواهد شد.

iPhone با Touch ID در زیر صفحه نمایش

در ملاحظات ایالت های جدید:

“پیش بینی ما این است که انتشار آیفون با سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش و آیفون تاشو به دلیل پیشرفت کمتر از انتظار در مراحل توسعه به ترتیب تا نیمه دوم سال 2023 و 2024 به تعویق می افتد.” بر فروش آیفون در سالهای 2022 و 2023 تأثیر جدی خواهد گذاشت. “

این اولین بار نیست که کو گزارش می دهد که اپل روشن است این فناوری کار می کند؛ با این حال ، اکنون مشخص شده است که Touch ID زیر صفحه به خانواده آیفون 2022 نمی رسد.

iPhone با Touch ID در زیر صفحه نمایش

iPhone با Touch ID در زیر صفحه نمایش

اخیراً مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On خود نیز ادعا کرده است که اپل Touch ID را در زیر صفحه سری iPhone 13 آزمایش کرد، اما در نهایت استفاده از آن را به نسخه های بعدی موکول کرد. او در ماه اوت نوشت:

“در حالی که اپل امسال Touch ID زیر نمایشگر را برای آیفون های خود آزمایش می کند ، از این فناوری در iPhone 13 خود استفاده نمی کند.” من فکر می کنم اپل از Face ID برای آیفون های رده بالای خود و هدف بلند مدت آنها استفاده کرده است. پیاده سازی این فناوری در داخل صفحه است. “

کو همچنین معتقد است که تا سال 2024 طراحی تاشو احتمالاً بزرگترین نقطه فروش گوشی های رده بالا خواهد بود.

در اوایل سال جاری ، کو انتظار داشت که اپل 20 میلیون واحد از اولین آیفون تاشوی خود را در سال 2023 عرضه کند. به گفته منابع ، تحلیلگر مدعی است که اپل قصد دارد بین 15 تا 20 میلیون دستگاه عرضه کند. انتشار آیفون تاشوی اپل تا سال 2024 به تعویق افتاده است.

کو در گزارش قبلی در مورد اولین آیفون تاشوی پیش بینی کرده بود که صفحه نمایش دستگاه ابعاد بین 7.5 تا 8 اینچ خواهد داشت.

“در حال حاضر ، محل تلفن های تلنگر بیشتر بین تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی است. اما ما معتقدیم تلفن تلنگر یکی از برنامه های طراحی تلنگر است. ما پیش بینی می کنیم که در آینده ، دستگاه های تاشو فاصله بین تلفن های هوشمند ، تبلت ها و لپ تاپ ها را پر کنند. با داشتن یک اکوسیستم بزرگ که همه محصولات و مزایای طراحی مواد را شامل می شود ، اپل بزرگترین برنده در فرآیند تاشو جدید خواهد بود. “

آیفون تاشوی اپل حداقل 2-3 سال عرضه نمی شود

نظر شما در مورد تاخیر در عرضه آیفون با Touch ID تا سال 2023 در صفحه نمایش و همچنین آیفون تلنگر تا 2024 چیست؟

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا