اخبار فناوری

Huawei S-Tag به عنوان ردیاب هوشمند این شرکت با سنسورهای حرکتی پیشرفته معرفی شد

امروز در مراسم رونمایی جهانی محصول هوآوی، این شرکت یک دستگاه کاملاً جدید را در سبد محصولات خود معرفی کرد به نام هوآوی اس تگ رونمایی شد. این گجت در واقع یک ردیاب هوشمند با سنسور حرکتی پیشرفته است که هنگام اتصال به دستگاه هوشمند شما مانند گوشی هوشمند یا ساعت، حرکت شما را به طور کامل تشخیص می دهد.

ردیاب هوشمند هوآوی S-Tag

شایعات در مورد معرفی ردیاب هوشمند هوآوی به حدود 6 ماه پیش برمی گردد که این شرکت ضبط کرد علامت تجاری گوزن، خروجی احتمالی این واحد را تغذیه می کند. همچنین حدود یک هفته پیش خبری دیگر منتشر شد که این شرکت چینی به دنبال معرفی و عرضه آن است ردیاب هوشمند شما برای رقابت با Apple AirTag، Samsung SmartTag یا سایر ردیاب های پیشرفته در بازار هستند.

بالاخره هوآوی رسما ردیاب هوشمند خود را به بازارهای جهانی معرفی کرد که به همراه مچ بند مخصوص خود یک گجت عالی برای ردیابی حرکات بدن نیز می باشد.

Huawei S-Tag دارای حداکثر 14 معیار حالت عملکرد است که راهنمایی برای انواع مختلف عملکرد نیز ارائه می دهد. این ردیاب هوشمند همچنین دارای طراحی سازگاری شگفت انگیزی است که تنها 7.5 گرم وزن دارد و در عمق 50 متری آب قابل استفاده است.

ردیاب هوشمند هوآوی S-Tag

ردیاب هوشمند هوآوی S-Tag

S-Tag همچنین دارای معیارهای تحرک دیگری از جمله دوچرخه سواری و همچنین پشتیبانی از شارژ سریع برای اتصال بهتر و سریعتر به دستگاه هایی است که از آن پشتیبانی می کنند.

همانطور که در بالا ذکر شد، ردیاب جدید می تواند به گوشی هوشمند یا ساعت هوشمند شما متصل شود تا نتایج حرکات شما را به دقت نمایش دهد.

متأسفانه هواوی هنوز به قیمت نهایی گجت هوشمند خود اشاره نکرده است. همچنین زمان عرضه و در دسترس بودن Huawei S-Tag ممکن است بسته به بازار هدف متفاوت باشد.

در نهایت نظر شما در مورد ردیاب هوشمند هوآوی اس تگ، طراحی این گجت و انواع اپلیکیشن ها در مقایسه با رقبای خود چیست؟محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا