اخبار فناوری

Galaxy Note 22 Ultra و S22 Pro نام جدید سامسونگ برای پرچمداران سری S22 خواهند بود

قبلاً ، اطلاعات مختلف را با هم بررسی کردیم تا دیدگاه مبهم سامسونگ او به معرفی دستگاه جدید سری گلکسی نوت در سال آینده اشاره کرد. با این حال کمی بعدتر ، تصاویر گوشی هوشمند تصور شد Galaxy S22 Ultra آینده سامسونگ باشید که با شکاف اختصاصی S-Pen عرضه شده است. همچنین گفته شده است که این دستگاه قرار است به عنوان جایگزینی برای Galaxy Note معرفی شود. در حال حاضر ، آخرین شایعات با تمام ادعاهای قبلی مغایرت دارد و نشان می دهد که Galaxy Note 22 Ultra و S22 Pro به ترتیب نام جدید سامسونگ برای جانشینان Galaxy S21 Ultra و S21 + هستند.

Galaxy Note 22 Ultra و S22 Pro به ترتیب جانشین Galaxy S21 Ultra و S21 هستند.

افشاگر توییتر با نام کاربری Chunvn8888، اخیراً ادعا شده است که سامسونگ قصد دارد امسال وضعیت را کمی تغییر دهد ، به طوری که Galaxy S22 با همان نامی که انتظار می رفت معرفی شود. در حالی که Galaxy S22 + با عنوان جدید خود ، برای Galaxy s22 pro تغییر نام دهید. این امر در نهایت باعث می شود سامسونگ Galaxy S22 Ultra ، Galaxy Note 22 Ultra ، برترین دستگاه این سری را روانه بازار کند.

به طور خلاصه ، شایعه جدید برای پرچمداران آینده Samsung Galaxy S22 به شرح زیر است:

گلکسی s22
Galaxy S22 Pro (که اکنون با نام Galaxy S22 +شناخته می شود)
Galaxy Note 22 Ultra (در حال حاضر با نام Galaxy S22 Ultra شناخته می شود)

این اطلاعات تردیدهای زیادی را ایجاد می کند. برای شروع ، اگر واقعاً Galaxy S22 Ultra قرار است Galaxy Note 22 Ultra نامیده شود ، چرا در هیچ جای دیگری ذکر نشده است؟ آیا این تصمیم لحظه آخری سامسونگ بود که همه را شگفت زده کرد یا این فقط یک سوء تفاهم بین افشاگر و منبعی بود که اطلاعات را از او دریافت کرده است؟

Galaxy Note 22 Ultra جانشین S21 Ultra است

Galaxy Note 22 Ultra جانشین S21 Ultra است

دوم ، نام Galaxy Note 22 Ultra به طور ناخودآگاه این ذهنیت را ایجاد می کند که احتمالاً یک گلکسی نوت 22 معمولی نیز وجود دارد. بعید است سامسونگ چهار گوشی هوشمند از دو سری مختلف را به صورت همزمان عرضه کند ، به خصوص که هنوز مسائل مربوط به کمبود تراشه جهانی حل نشده است. Galaxy Note 22 Ultra شاید تنها نامی باشد که کارکنان سامسونگ در داخل این شرکت برای اشاره به Galaxy S22 Ultra استفاده می کنند.

آنچه با انتشار هر جزئیات به طور جداگانه آشکارتر می شود این است که بعید به نظر می رسد سامسونگ در آینده مشابه نسل های قبلی این سری ، دستگاهی جداگانه با نام Galaxy Note معرفی کند. در عوض ، گلکسی اس و گلکسی نوت در خانواده جدیدی از محصولات شاخص این شرکت با نام جدید ادغام می شوند.

سالهاست شایعاتی از چنین اقدامی منتشر شده است. یکی از این موارد ، که به سال 2019 باز می گردد ، نشان می دهد که سامسونگ این دو دسته از گوشی های رده بالا را در یک سری قرار داده و آن را نامیده است.گلکسی وانارائه خواهد داد به نظر می رسد استفاده از این نام از گزینه های دسکتاپ سامسونگ حذف شده است ، اما ایده کلی ادغام این دو محصول هنوز هم مطرح است.

در نهایت ، هیچ یک از اینها نباید اهمیت زیادی داشته باشد. از آنجا که سامسونگ قصد دارد با ارائه سخت افزار و همچنین قلم S Pen در بالاترین رده گوشی پرچمدار آینده خود ، آخرین عملکرد خود را بر روی این دستگاه بگذارد و محصولی را که از زمان اعلام رسمی در دسترس است ، به طرفداران گلکسی نوت ارائه دهد. Galaxy Note 21 معرفی نشده است امسال آنها منتظر او بودند.

آیا علاقه به سری گلکسی نوت سامسونگ عملی است یا احساسی؟

آیا سامسونگ نام گوشی های سری گلکسی S آینده خود را تغییر می دهد و یکی از آنها را با پیشوند Note تزئین می کند؟ اگر چنین است ، تصمیم سامسونگ در مورد استراتژی جدید و آینده تلفن های همراه این شرکت را چگونه ارزیابی می کنید؟محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا