اخبار فناوری

کیس شارژ گلکسی رینگ سامسونگ در اولین تصویر آن فاش شد

سامسونگ قبلا در کنگره جهانی موبایل، حلقه کهکشان این حلقه خود را به عنوان اولین نسل حلقه هوشمند نشان داده است. با این حال، این شرکت از افشای جزئیات بیشتر در مورد این ابزار خودداری کرد. اکنون گفته می شود که گلکسی رینگ در این رویداد رسمی خواهد شد برچیدن آینده سامسونگ در 20 جولای اعلام خواهد شد. اکنون اولین تصویر از قاب شارژ Galaxy Ring آشکار ساختن طرح آن به رنگ سفید ظاهر می شود.

قاب شارژ Samsung Galaxy Ring

سامسونگ از اولین باری که حلقه هوشمند خود را معرفی کرد، بیشتر جزئیات مربوط به حلقه هوشمند خود را حفظ کرده است و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از افشای آن انجام داده است. با این حال، در جدیدترین فاش شده، تصویری از قاب شارژ گلکسی رینگ منتشر شده است که نشان می دهد ماموریت سامسونگ برای محافظت از اطلاعات آن چندان موثر نبوده است.

در حالی که سامسونگ چند ماه پیش حلقه را به نمایش گذاشت، این اولین باری است که ما قاب شارژ آن را می بینیم. طراحی قاب در این تصاویر نسبت به قاب های هدفون بی سیم سامسونگ شیک تر است، اگرچه مکانیسم های شارژ یکسان خواهد بود. با حلقه داخل قاب، کابل شارژ متصل به پایه، و کیس احتمالاً از شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می کند.

قاب شارژ Samsung Galaxy Ring

قاب شارژ Samsung Galaxy Ring

سامسونگ اعلام کرد که گلکسی رینگ با یک بار شارژ تا 9 روز عمر باتری دارد. ظرفیت باتری برای همه سایزهای حلقه در دسترس بودن یکسان نخواهد بود، بنابراین انتظار داشته باشید که عمر باتری نیز بر اساس اندازه متفاوت باشد.

انتظار می رود گلکسی رینگ در ماه آگوست، حداقل در ایالات متحده، با قیمتی بین 300 تا 350 دلار به فروش برسد. مشخص نیست که آیا این انگشتر همزمان در سراسر جهان فروخته می شود یا به صورت مرحله ای به بازارهای مختلف می آید.

علاوه بر گلکسی رینگ، سامسونگ ساعت‌های هوشمند و هدفون‌های جدیدی را در رویداد Unpacked عرضه خواهد کرد. این گجت‌های پوشیدنی هیجان‌انگیزترین بخش این رویداد خواهند بود، زیرا مدل‌های جدید ۶ گلکسی زد فولد و ۶ گلکسی زد فلیپ با ارتقاء زیادی عرضه نمی‌شوند.

نظر شما در مورد قاب شارژ Samsung Galaxy Ring چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2024/06/17/%DA%A9%DB%8C%D8%B3-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98-%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B5/

تحریریه مای فون مگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا