اخبار فناوری

ویدئو تست سرعت پیکسل ۸ پرو با آیفون ۱۵ پرو مکس

جدیدترین پرچمدار گوگل و اپل در مقابل یکدیگر چطور عمل خواهند کرد. گوگل با Pixel 8 Pro و اپل با iPhone 15 Pro Max تلاش دارند تا توجه کاربران را به خود جلب کنند. با این حال فقط با ویدئو تست سرعت پیکسل ۸ پرو با آیفون ۱۵ پرو مکس مشخص می‌شود که کدام یک می‌توانند سریع‌تر باشند.

ویدئو تست سرعت پیکسل ۸ پرو با آیفون ۱۵ پرو مکس

مشخصات موثر در تست سرعت پیکسل ۸ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس

مشخصات موثر در تست سرعت پیکسل ۸ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید مشخصات تاثیرگذار در تست سرعت Pixel 8 Pro و iPhone 15 Pro Max ذکر شده‌اند. هر چند که نماینده گوگل به شکل قابل توجهی ارزان‌تر بوده و ۲۰۰ دلار کمتر برای شما آب می‌خورد اما این فاکتور در تست سرعت مستقیما دخیل نیست، در نتیجه‌گیری آن می‌تواند وارد شود.

تراشه اختصاصی اپل و گوگل در قلب این موبایل‌ها می‌تپند. با این حال همه می‌دانیم که تراشه اپل حداقل در بنچمارک‌ها به راحتی گوگل را شکست می‌دهد.

رزلوشن نمایشگر پیکسل ۸ پرو کمی بیشتر بوده و حافظه داخلی آن نیز قدیمی‌تر انتخاب شده است. همه این‌ها به جز ۴ گیگابایت حافظه رم بیشتر نماینده گوگل، به ما می‌گوید که نماینده اپل به راحتی باید تست پیش رو را ببرد.

اما نتیجه چطور می‌شود؟ بیاید ویدئو را با هم ببینیم:

همانطور که دیدید، بزرگترین ضعف نماینده گوگل در بخش پردازش‌های گرافیکی مثل رندر ویدئو خود را نشان داد و با ایجاد یک شکاف بزرگ شد.

با این حال نمی‌توان گفت تفاوت به اندازه آن چیزی است که در بنچمارک‌ها دیده می‌شود.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این تفاوت چقدر در استفاده روزمره و انتخاب شما تاثیر دارد؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/10/29/%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%DB%B8-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%DB%B1%DB%B5-%D9%BE/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا