اخبار فناوری

فروش فوری ایران خودرو پنجشنبه 3 الی 16 آذر 1401 + تحویل 1 تا 3 ماه

پس از اعلام قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو آذر 1401 اکنون زمان طرح فروش فوری جدید این شرکت است. جالب اینجاست که پس از مدت ها طرح فروش فوری با زمان تحویل 30 روزه ارائه شد. طرح فروش فوری ایران خودرو آذر 1401 برای 2 دسته از کاربران «معمولی» و «ویژه حمایت از خانواده و جوانان جمعیت» در دسترس خواهد بود.

فروش فوری ایران خودرو آذر 1401

در جداول زیر جزئیات 2 طرح فروش فوری آذر 1401 ایران خودرو را مشاهده می کنید. در هر دو طرح شاهد خودروهای مشابه با مبلغ یکسان و تاریخ تحویل یکسان هستیم. تنها تفاوت در طرح فروش است که بستگی به شرایط متقاضی دارد.

لیست قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو در آذر 1401 منتشر شد

در طرح “قانون ویژه حمایت از خانواده و جوانان جمعیت” به طوری که پروژه “مادران” همچنین مشخص شده است که تنها زنانی که بعد از 24 آبان 1400 دومین فرزند خود را به دنیا آورده اند واجد شرایط هستند. همچنین در بین واجدین شرایط اولویت با کسانی است که در 2 سال گذشته خودرو دریافت نکرده اند.

3 خودرو پژو پارس سفارشی با موتور XU7p، سورن پلاس دوگانه و وانت آریسان 2 دوگانه در طرح فروش 30 روزه موجود است.

طبیعتا تقاضا برای طرح 30 روزه بیشتر است و اگر می خواهید شانس خود را افزایش دهید می توانید در طرح 90 روزه سورن پلاس دوگانه سوز یا پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7p خریداری کنید.

فروش فوری آذر 1401 ایران خودرو داوطلبان عادی

فروش فوری آذر 1401 ایران خودرو داوطلبان عادی

فروش فوری آذر 1401 ایران خودرو طرح ویژه مادران

فروش فوری آذر 1401 ایران خودرو طرح ویژه مادران

ارزان ترین خودروی این طرح، پژو پارس سفارشی با موتور XU7p است که با قیمت 209 میلیون تومان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. نظر شما در مورد این طرح برای فروش خودرو چیست؟

برای ثبت نام در این طرح می توانید از سایت فروش ایران خودرو انجام دادن. همچنین برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو می توانید این مقاله را بخوانید:

نحوه مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو در سایت شرکت

آدرس سایت پیش فروش ایران خودرو

ایران خودرو TF21 معرفی شد + گالری تصاویر جانشین پژو 206

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا