اخبار فناوری

فراخوان انتخاب مدیران عامل تاثیر گذار در حوزه “مدیریت وجهه سازمانی”

مدیران برگزیده دوره چهارم شما را به رقابت دعوت می کنند؛

فراخوان انتخاب مدیران عامل تاثیر گذار در حوزه “مدیریت وجهه سازمانی”

در پنجمین رویداد گراف دی که 17 مهرماه در مرکز همایش های اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود، مدیران عامل شرکت های حوزه فناوری و اقتصادی که بیشترین تاثیر گذاری را در مدیریت وجهه سازمانی در همکاری با روابط عمومی خود را داشته اند، تندیس مدیر برگزیده را دریافت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی رویداد گراف دی،  در پنجمین  رویداد گراف دی (گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و اقتصادی ) که  با محوریت «مدیریت وجهه سازمان» برگزار می شود، مستندات متقاضیان حضور در این ارزیابی بررسی و بر اساس شاخص های تعریف شده، رتبه بندی صورت خواهد گرفت.

از جمله شاخص های مددنظر در این بخش می توان به رهبری، شاخص های شهرت سازمانی، داشتن برنامه برندینگ داخلی(Enternal Branding) و ارسال مستندات مربوطه  و میزان اثربخشی روابط عمومی در توسعه بازار  و ذی‌نفعان اشاره کرد .

لازم به ذکر است با توجه به اینکه معیار اصلی ارزیابی مدیران عامل، کیفیت عملکردی در تحقق اهداف سازمان در جهت مدیریت وجه سازمانی خواهد بود، ارزیابی «تندیس گراف‌دی» با حضور صاحب‌نظران این حوزه و با همکاری سازمان مردم نهاد “کانون کاربران ICT ” صورت خواهد گرفت.

علاقه‌مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزییات نحوه حضور در ارزیابی به سایت       www.grafday.ir مراجعه و یا دبیرخانه رویداد با تلفن ۰۲۱۸۸۹۴۸۷۸۴ تماس حاصل کنند.

این گزارش حاکی است، در رویداد چهارم گراف دی، از میان مستندات ارسالی، 9 مدیر ارشد تندیس گراف دی را از آن خود کردند که از آن جمله می توان به وزیر جهاد کشاورزی، رییس پژوهشگاه ارتباطات، مدیرعامل شرکت های، پاکسان، آسیاتک، زرین پال، اتاقک، بیمه سرمد و چهارگون اشاره کرد.

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/09/13/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا