اخبار فناوری

طراحی Pixel Watch 3 XL با نمایشگر بزرگتر فاش شد

می دانیم که ساعت هوشمند جدید گوگل، یعنی پیکسل ساعت 3، در حال توسعه. شایعات حاکی از آن است که امسال احتمالاً شاهد رونمایی از یک ساعت هوشمند بزرگتر خواهیم بود. اکنون طراحی Pixel Watch 3 XL به بیرون درز کرده است. در ابتدا انتظار می رفت که این مدل با صفحه نمایش بزرگتر با نام Pixel Watch 3 Pro معرفی شود. اما اکنون می دانیم که این محصول با پسوند XL به دست کاربران خواهد رسید.

طراحی Google Pixel Watch 3 XL تغییر چندانی نکرده است

این نام نشان می دهد که احتمالاً ساعت هوشمندی با صفحه نمایش بزرگتر از نسخه استاندارد (و شاید باتری بزرگتر) خواهیم دید. البته انتظار نمی رود که مشخصات پیکسل واچ 3 و واچ 3 ایکس ال تفاوتی با هم داشته باشند. برخلاف پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو که تفاوت های سخت افزاری با هم داشتند و ویژگی های متفاوتی را در اختیار کاربران خود قرار می دادند. انتظار می رود گوگل در رویداد سخت افزاری آتی خود (که اواخر امسال برگزار می شود) از ساعت های هوشمند جدید پیکسل رونمایی کند. با این حال، اکنون تصاویری منتشر شده که طراحی Pixel Watch 3 XL را نشان می دهد.

Pixel Watch 3 XL

Pixel Watch 3 XL

اولین ساعت هوشمند پیکسل به دلیل طراحی زیبا مورد توجه مردم قرار گرفت. گوگل تاکنون دلیلی برای تغییر طراحی ساعت های هوشمند خود ندیده است. طرح پیکسل واچ 2 همچنین تفاوت خاصی با نسل قبلی نداشت. اطلاعات اولیه در مورد پیکسل واچ 3 نشان می دهد که گوگل به این مسیر ادامه خواهد داد. تصاویر منتشر شده از Pixel Watch 3 XL تایید می کند که این محصول طراحی متفاوتی ندارد.

رندرهای لو رفته از Pixel Watch 3 XL نشان دهنده تعهد گوگل به همان طراحی قدیمی است. این ساعت هوشمند دارای طراحی شیشه ای گنبدی شکل است که از قطره آب الهام گرفته شده است. تاج چرخان همراه با فشار در سمت راست قاب این دستگاه دیده می شود. اگرچه طراحی کلی Pixel Watch 3 XL تفاوت چندانی با هم ندارد، اما این بدان معنا نیست که گوگل اصلاً چیزی را تغییر نداده است.

Pixel 3 XL دارای صفحه نمایش 1.45 اینچی و ضخیم تر است

شایعات منتشر شده حاکی از آن است که گوگل بالاخره امسال از نسخه بزرگتر پیکسل واچ رونمایی خواهد کرد. به نظر می رسد این شایعات صحت داشته باشد. گفته می شود پیکسل واچ 3 ایکس ال دارای صفحه نمایش 1.45 اینچی دایره ای است. پیکسل واچ استاندارد و دو نسل قبلی دارای صفحه نمایش 1.2 اینچی هستند.

Pixel Watch 3 XL

Pixel Watch 3 XL نیز ضخیم‌تر است. ضخامت بدنه این محصول به 13.89 میلی متر می رسد و ابعاد کلی آن 45 در 45 در 13.89 میلی متر است. شاید دلیل این ضخامت این باشد که گوگل می تواند باتری بزرگتر و سنسورهای بیشتری را در این ساعت جدید قرار دهد. البته در حال حاضر نمی دانیم که باتری این محصول دقیقا چه ظرفیتی خواهد داشت و چه سنسورهایی را در آن ادغام خواهیم دید. بر اساس این گزارش منبعPixel Watch 3 XL دارای سیستم اتصال بند جدید و کمی تغییر یافته است.

رندرهای Google Pixel Watch 3 طراحی این ساعت هوشمند را به رخ می کشند

Pixel Watch 3 XL ظاهراً دارای سیستم اتصال بند بزرگتر خواهد بود. البته این چندان عجیب نیست، زیرا با وجود باند و صفحه نمایش بزرگتر، سیستم اتصال آن نیز باید تغییر کند. متأسفانه، این بدان معناست که اگر Pixel Watch 2 خود را به Watch 3 XL ارتقا دهید، نمی‌توانید از باندهای قدیمی خود استفاده کنید.

نظر شما در مورد طراحی Pixel Watch 3 XL چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2024/06/13/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-pixel-watch-3-xl-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1-%D9%81%D8%A7%D8%B4-%D8%B4%D8%AF/

تحریریه مای فون مگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا