اخبار فناوری

سری آیفون 17 ضخامت بسیار کمتری از نسل های قبلی خود خواهد داشت

اپل از مدل های 11 و 13 اینچی رونمایی کرد M4 iPad Proاو مهارت های مهندسی خود را در سراسر جهان گسترش داده است. این دو دیسک سه برابر ضخامت دارند 5.3 میلی لیتر متر و 5.1 میلی متر که آن را به نازک ترین محصول تاریخ این شرکت تبدیل می کند. با این حال، به نظر می رسد که اپل قصد ندارد پروژه لاغری خود را در اینجا متوقف کند، زیرا عرضه جدیدترین iPad Pro تنها آغاز راهبرد جدید این شرکت برای ارائه دستگاه هایی با طراحی زیباتر است. بر اساس آخرین گزارش ها، آیفون 17 قرار است مثل برادران بزرگترش خیلی لاغر باشد.

در گزارش جدید اشاره ای نشده است که اپل چگونه با جنبه های منفی گوشی باریک تر برخورد خواهد کرد.

برای گزارش دادن com wccftech اخیراً شاهد استفاده اپل از فناوری هایی مانند مادربرد ساندویچ، باتری L شکل چندین راه دیگر برای صرفه جویی در فضا در آیفون وجود دارد. که در آیفون 16 همچنین، به نظر می رسد که کل سری دارای سلول های L شکل خواهد بود و حتی مدل پایه نیز طراحی مشابهی دارد. به نظر می رسد این تغییرات بخشی از یک برنامه بلندمدت باشد. به گفته مارک آلمان، تحلیلگر و افشاگر معروف اپل، اپل برنامه های بلندپروازانه ای برای آینده دارد.

او خاطرنشان می کند که آیفون 17 بدنه نازک تری خواهد داشت و این غول فناوری در حال برنامه ریزی برای ساخت مدل های آینده است. مک بوک پرو و ساعت اپل آن را ظریف تر و ظریف تر کنید. متأسفانه، گارمین درباره مشکلات استفاده از شاسی نازک‌تر توضیحی نداد، اما ما شاهد برخی نقاط ضعف در نازکی iPad Pro M4 بودیم. با اینکه از یکی استفاده کردم ستون محافظ در وسط برای بهبود دوام، آیپد پرو 13 اینچی با ردپای نسبتاً کوچک قرار دارد از وسط می شکندنسخه 11 اینچی نیز از همین مشکل رنج می برد، اگرچه به لطف اندازه کوچکتر، کمی بهتر عمل می کند.

طراحی باریک و خیره کننده آیپد پرو M4 13 اینچی

احتمالا اپل از یک سری فناوری های جدید در سری آیفون 17 برای کاهش ضخامت محصول استفاده خواهد کرد

از آنجایی که آیفون 17 دستگاه نازک تری خواهد بود، اگر اپل مراقب نباشد همان مشکلات مقاومتی به وجود می آید. همچنین باید اشاره کنیم که قاب نازک‌تر می‌تواند ظرفیت باتری کمتری داشته باشد و نصب یک سیستم خنک‌کننده مناسب را دشوارتر کند. خوشبختانه گفته می شود که اپل برای هر دو مشکل راه حلی دارد که استفاده از آن است سلولی با چگالی انرژی بالاتر در آیفون 16 پرو مکس وجود دارد. علاوه بر این، اپل در نظر داردسیستم حرارتی گرافنی» در نظر گرفته شده برای نسخه های آینده آیفون برای رفع مشکلات گرمای بیش از حد.

با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که اپل همه این تغییرات را اجرا کند و هدف اصلی این شرکت ممکن است ارائه محصولات نازک تری باشد که از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر هستند اما در عمل با مشکلاتی روبرو هستند. بنابراین، با این کلمات، بهتر است به کلمات آلمانی با نمک نگاه کنید. اگرچه رونمایی گارمین بسیار قابل اعتماد و تثبیت شده است، اما هنوز زمان زیادی تا عرضه سری آیفون 17 باقی مانده است و ممکن است تصمیمات در مورد این گوشی ها تغییر کند.

شما چی فکر میکنید؟ آیا با این تصمیم اپل ممکن است، حافظه های آیفون 6 زنده برای کاربران؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2024/06/17/%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-17-%D8%B6%D8%AE%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B3%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C/

تحریریه مای فون مگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا