اخبار فناوری

ساعت هوشمند Nothing در دسته توسعه است، منتقد به پیرو تبدیل می‌شود؟!

برند ناتینگ نوپا است ولی به خوبی توانسته رسانه‌ها را درگیر خود کند و بیشتر از اینکه از آن محصول ببینیم، خبر می‌شنویم. تاکنون ایربادز و موبایل هوشمند تولید کرده و ما منتظر نسل دوم موبایل آن هستیم. آنطور که مدارک ثبت شده نشان می‌دهد، ساعت هوشمند Nothing در دسته توسعه است. این خبر می‌تواند جالب باشد چون کارل‌پی به عنوان منتقد ساعت هوشمند حالا در نقش پیرو این دسته محصول باید نقش ایفا کند.

ساعت هوشمند Nothing

با دریافت گواهی BIS به نظر می‌رسد که مقدمات عرضه ساعت هوشمند ناتینگ در هند در دست انجام است. این محصول دارای شماره مدل Nothing D395 خواهد بود.

این اولین ساعت هوشمند Nothing خواهد بود و ممکن است در بخش پریمیوم قرار گیرد. متاسفانه خط زمانی عرضه این ساعت هوشمند مشخص نیست.

هنوز مشخص نیست که آیا ساعت هوشمند ناتینگ همراه با ناتینگ فون ۲ و در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲ رونمایی می‌شود یا خیر. در حال حاضر که آخرین روز خرداد را پشت سر می‌گذاریم و با بهار وداع می‌کنیم، هنوز تیزر رسمی درباره آن ارائه نشده است.

با این حال اما یادآوری یک توییت Carl Pei یعنی موسس و مدیر ناتینگ جالب است. اواخر زمستان ۱۴۰۱ وی در توییتی عنوان کرد که:

یک گلکسی واچ ۵ پروسامسونگ خریدم تا درباره ساعت‌های هوشمند اطلاعاتی کسب کنم. نمی‌دانم کاربردش چیست و به نوعی بی‌مصرف دیده می‌شود. شما از ساعت هوشمند برای چه کاربردی استفاده می‌کنید؟

سپس در ادامه همین توییت آن ساعت را به یکی از کسانی که زیر توییتش کامنت بگذارند، هدیه داد.

ساعت هوشمند Nothing

ساعت هوشمند Nothing

با توجه به این‌که او ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 5 Pro را برای کسب تجربه خریده بوده احتمال زیادی دارد که محصولش در دسته پرچمدار قرار بگیرد. با این حال اگر او ساعت هوشمند پرچمدار سامسونگ با “بی‌مصرف” می‌خواند، مشخص نیست ساعت هوشمند احتمالا اندرویدی برند خودش قرار است چه چیز متفاوتی عرضه کند.

به هر صورت باید صبر کرد و دید. نظر شما چیست؟ منتظر ساعت هوشمند ناتینگ هستید؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/06/21/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-nothing-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%AF/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا