اخبار فناوری

ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ 3 در پایگاه داده FCC رؤیت شد

Google Pixel Watch 3 قبل از انتشار در 13 آگوست در پایگاه داده FCC مشاهده شد. آژانس نظارتی ایالات متحده این ساعت را با چهار شماره مدل مختلف و احتمالاً هر یک از آنها تأیید کرده است اندازه ها 41 و 45 میلی متر این ساعت دارای دو شماره مدل می باشد. این لیست مشخصات بی سیم این محصولات را فهرست می کند.

گوگل پیکسل واچ 3 تاییدیه FCC را قبل از عرضه دریافت کرده است

کمیسیون ارتباطات فدرال شماره مدل Pixel Watch 3 GBDU9، GRY0E، GG3HH و GGE4J و او موافقت کرد. این لیست مستقیماً نشان نمی‌دهد که این شماره مدل Google Watch آینده است، اما با توجه به اطلاعات فاش شده، ما کاملاً مطمئن هستیم که تأیید مربوط به Pixel Watch 3 است. دو عدد از مدل‌ها دارای اتصال LTE هستند، در حالی که دو تای دیگر نه با این حال، همه مدل ها از اتصال بلوتوث و وای فای پشتیبانی می کنند

اسناد موجود نشان می دهد که این ساعت قابلیت اتصال بلوتوث 5، NFC، GPS، Wi-Fi 6 (2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز) و UWB (باند فوق عریض) را دارد. این اولین نسل از ساعت های گوگل است که خواهید دید UWB مجهز به وای‌فای 6 است و از آن پشتیبانی می‌کند که نسبت به Pixel Watch 2 ارتقا یافته است. ویژگی UWB آنلاک را تماشا کنید این ویژگی به شما امکان می‌دهد قفل تلفن Pixel سازگار خود را با استفاده از ساعت خود باز کنید.

مانند قبل، پیکسل واچ جدید دارای همان آنتن بلوتوث و وای فای 2.4 گیگاهرتزی است. به این ترتیب، این دو روش ارتباطی نمی توانند به طور همزمان کار کنند. با این حال، اضافه شدن Wi-Fi 6 به این معنی است که مدل جدید می تواند سیگنال های بی سیم را روی باند دوم وای فای 5 گیگاهرتز ارسال کند. گوگل قطعا بر روی بهبود عملکرد در سال جاری تمرکز خواهد کرد. و طرح این محصول احتمالا بدون تغییر باقی می ماند. به دلیل نشتی پیکسل ساعت 3 دستگاهی مشابه پیکسل واچ 2 را نشان می دهد.

Google Pixel Watch 3

امسال، گوگل قصد دارد مجموعه محصولات پیکسل خود را گسترش دهد

گواهی سال گذشته کمیسیون ارتباطات فدرال این اولین منبعی بود که از باندهای انحصاری گوگل برای Pixel Watch 2 نام برد. اما امسال اینطور نیست. با این حال، FCC شماره مدل GBDU9 و GG3HH را با هم فهرست می کند هشت پاراگراف تست شده، در حالی که فقط GGE4J و GRY0E با پنج پاراگراف مورد آزمایش قرار گرفته است. با این حال، یکی از دو اندازه موجود برای پیکسل واچ 3 احتمالاً تطبیق پذیری بیشتری نسبت به دیگری خواهد داشت.

پیکسل ساعت 3 این اولین ساعت هوشمند گوگل خواهد بود دو سایز عرضه شده است. و این تنها محصولی نیست که یک مدل اضافی دریافت می کند. سری پیکسل 9 علاوه بر پیکسل 9 و پیکسل 9 پرو، مدل سومی نیز خواهد داشت. Pixel 9 Pro XL نیز ارائه خواهد شد. این شرکت قبلاً سری بعدی محصولات پیکسل از جمله مدل جدید را معرفی کرده است تا کردن پیکسلدر 13 آگوست وارد بازار می شود.

نظر شما در مورد ساعت هوشمند آینده گوگل چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2024/07/09/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%88%D8%A7%DA%86-3-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF/

تحریریه مای فون مگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا