اخبار فناوری

استفاده از ۲ اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی (یک اپ) به زودی فراهم می‌شود

با وجود این‌که خیلی از قابلیت‌های تقریبا بدیهی در Whatsapp حضور ندارند اما متا سعی می‌کند پیام‌رسان تحت تملک خود را مدام بهبود دهد. در همین راستا باید بگویم قابلیتی که مدت‌هاست منتظر آن هستید، به زودی ارائه خواهد شد و آن قابلیت چیزی نیست جز استفاده از ۲ اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی و با یک اپ.

استفاده از ۲ اکانت واتس‌اپ روی یک گوشی

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا اعلام کرد که واتس اپ به زودی به کاربران اجازه می‌دهد از دو حساب در یک گوشی و با یک اپ استفاده کنند. این ویژگی ابتدا در اندروید در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر می‌توانید این قابلیت را در نسخه بتا واتس اپ تجربه کنید اما به زودی برای همه کاربران عرضه خواهد شد. این یک ویژگی عالی برای کسانی است که شماره تلفن‌های جداگانه برای استفاده شخصی و کاری دارند.

دو اکانت واتس اپ روی یک گوشی

دو اکانت واتس اپ روی یک گوشی

با عرضه عمومی این قابلیت دیگر توجیهی برای نصب نرم‌افزارهای غیررسمی وجود ندارد. هر چند اگر آن سمت به ماجرا نگاه کنید، با نصب این اپلیکیشن‌ها شما می‌توانید تا ۴ اکانت واتس‌اپ را مدیریت نمایید!

متاسفانه در حال حاضر اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این ویژگی برای کاربران آیفون وجود ندارد. این روند اخیر متا بوده و ابتدا قابلیت‌های جدید را ابتدا در Android عرضه می‌کند و سپس به iOS می‌رسد.

شما نیاز به استفاده از ۲ حساب کاربری واتس اپ روی یک موبایل دارید؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2023/10/19/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%DB%B2-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C/

تحریریه مای فون مگ

محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی هستم با بیش از 14 سال سابقه بازاریابی و تولید محتوای تکنولوژی برآنم که اطلاعاتم را با شما به اشتراک بذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا