اخبار فناوری

آخرین آپدیت پیکسل واچ این ساعت را با مشکل تخلیه باتری مواجه کرده است

صاحبان ساعت ساعت پیکسل آنها مشکل غیرمنتظره ای را در دستگاه خود گزارش کردند. به گفته کاربران، ساعت ساعت پیکسل 1 و 2، با مشکلی پس از به روز رسانی امنیتی اخیراً منتشر شده برای آنها خالی شدن باتری مواجه شدم

به‌روزرسانی امنیتی ژوئن ممکن است باعث مشکل تخلیه باتری پیکسل واچ شده باشد

به روز رسانی ژوئن، اگرچه دارای ویژگی های جدیدی مانند تشخیص تصادف رانندگی و گجت های هوشمند جدید است خانه گوگل او هست. اما به نظر می رسد یک نقص پنهان وجود دارد که ساعت ها عمر باتری را تحت تأثیر قرار می دهد. مطابق با این گزارش، بسیاری از کاربران در Reddit سایر انجمن‌های آنلاین بیان می‌کنند که باتری پیکسل باید نظارت شود حتی اگر بیشتر از آن باشد 80 درصد شارژ می شود، سپس کمی ورزش و نظارت بر ورزش آنها با اخراج شدید مواجه خواهند شد. مشکل به ردیاب های تناسب اندام نیز محدود نمی شود، برخی از کاربران گزارش می دهند که ساعت های آنها یک شبه به طور کامل تخلیه شده است.

در حالی که علت دقیق تخلیه باتری نامشخص است، به نظر می رسد که مربوط به به روز رسانی ذکر شده در بالا باشد. برخی از کاربران با غیر فعال کردن ویژگی جدید تشخیص تصادف خودرو که از حسگرهای موجود در ساعت برای تشخیص ضربه و تغییرات حرکتی ناگهانی استفاده می کند، این مشکل را به طور موقت برطرف کرده است. غیرفعال کردن این ویژگی می تواند عمر باتری را به طور چشمگیری بهبود بخشد، اما به معنای کنار گذاشتن یکی از مهم ترین ویژگی های ساعت است.

خالی شدن باتری ساعت پیکسل

تا اطلاع ثانوی ساعت پیکسل خود را به‌روزرسانی نکنید!

اگر هنوز آپدیت ژوئن در حال اجرا هستید ساعت پیکسل اگر خودتان آن را نصب نکرده اید، توصیه می شود این کار را تا رفع مشکل مذکور به تعویق بیندازید. اما اگر به‌روزرسانی می‌کنید و مشکل باتری را تجربه می‌کنید، چندین بار ساعت خود را راه‌اندازی مجدد کنید راه اندازی مجدد در، درب تشخیص تصادف اتومبیل غیرفعال کردن اگر مشکل ادامه داشت، ممکن است لازم باشد منتظر وصله امنیتی بعدی باشید که احتمالاً باگ را برطرف می کند.

اگرچه مشکلات تخلیه باتری می تواند بسیار آزاردهنده و خسته کننده باشد، شایان ذکر است که به روز رسانی های نرم افزاری اغلب با باگ های غیرمنتظره ای همراه هستند. علاوه بر این، به نظر نمی رسد که این مشکل همه کاربران را تحت تاثیر قرار دهد. در هر صورت، احتمالاً گوگل در اسرع وقت یک به روز رسانی برای رفع این مشکل منتشر خواهد کرد.

نظر شما در مورد مشکل تخلیه باتری پیکسل واچ چیست؟

منبع: https://مایفون مگ.ir/2024/06/23/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%88%D8%A7%DA%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B4%DA%A9/

تحریریه مای فون مگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا